Aktualność

25 niezwykłych darczyńców z Josta!

Pracownicy firmy Jost ogranizują niecodzienną licytację, na której wzajemnie kupują swoje talenty i umiejętności. Można wygrać skoszenie trawnika, pomoc w przydomowych pracach a nawet koncert na saksofonie!

Zdecydowaliśmy się wspomóc Stowarzyszenie Nowosolska Paczka poprzez ogranizację wewnątrzzakładowej licytacji usług. Wszystkie zebrane przez nas środki przekażemy stowarzyszeniu jako naszą JOSTową cegiełkę do zakupu busa – środka transportu, dzięki któremu stowarzyszenie będzie mogło jeszcze sprawniej i szybciej pomagać potrzebującym w naszym regionie. Nasza aukcja to oferta od Pracowników dla Pracowników.

Darczyńcy (a jest ich 25) przekazali na nią takie usługi, które są ich pasjami, hobby lub takimi aktywnościami, które po prostu umieją i lubią. Do grona Darczyńców w czasie licytacji tych usług – dołączają Darczyńcy licytujący usługi! Bo w naszej aukcji Darczyńcą jest i oferujący i kupujący.

Wylicytuj skoszenie trawnika!

Wśród ofert coś dla ducha i dla ciała: od domowych przetworów, ciast i tortów od dwóch Goś, Pawła, Marka i Mariusza po mini koncerty na skrzypce i saksofon (Dominika i Robert). Są oferty opieki nad dziećmi (Monika i Leszek), lekcji gry w szachy (Paweł) czy matematyki (Ania) albo niemieckiego (Kasia). Magda proponuje przygotowanie i wydruk zaproszeń okolicznościowych. Michał może skosić czyjś trawnik, a Paweł pomóc w remoncie. Chłopaki z logistyki zamówień pomogą w pracach przydomowych – koniecznie w trójpaku! Można wylicytować rozliczenie PITa – Karina zrobi to bezbłędnie! No i najczystsze okna świata – taki efekt gwarantuje Tomek proponując usługę mycia okien.

Albo wędkarską imprezę!

Część usług to fantastyczna okazja do zintegrowania zespołów, w których pracujemy! Przykłady? Są oferty fantastycznych wycieczek: pieszych (Sławek) i rowerowych (Bartek). Albo impreza wędkarska z Jarkiem. Albo gra w darta dla działu, którą zorganizuje Jacek!

Aukcja potrwa do 22.11. Pierwsze oferty spłynęły, czekamy na kolejne! Trzymajcie kciuki za wysokie ceny zakupu usług!

Oto kilku z naszych uczestników!

 

 

 


Tagi
Czytaj więcej