Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

36. Półmaraton Solan im. Romana Terlikowskiego

25 maja 2019 r. w Nowej Soli już po raz 36. wystartował Półmaraton Solan. Nie mogło zabraknąć Nowej Pracy.

36. edycja

Półmaraton Solan organizowany był już po raz 36. W memoriale Romana Terlikowskiego, trenera koszykówki, nauczyciela i uczestnika nowosolskich półmaratonów, wzięło udział ponad pół tysiąca biegaczy! Wśród uczestników znaleźli się nie tylko polscy sportowcy – gościliśmy też w Nowej Soli maratończyków z Kenii. W wyścigu triumfował Moses Kibire Kipruto przed Hosea Tuei Kiplagatem i Adamem Draczyńskim. Rywalizację pań wygrała Kenijka Ruth Matebo, druga była Hellen Kimutai, a trzecie miejsce zajęła Wioletta Paduszyńska. Prowadzona była także rywalizacja mistrzostw powiatu nowosolskiego. Triumfowali Kamila Pogoda i Adam Draczyński.


Przeczytaj również: VII Bieg do Pustego Grobu za nami


Nowa Praca relaksuje

Po półmaratonie przyszedł oczywiście czas na zasłużony odpoczynek! Z racji, że lubimy wspierać różne inicjatywy, i tym razem postanowiliśmy pojawić się ze swoją strefą relaksu w centrum wydarzeń. Nowa Praca nawiązała współpracę z Klubem Biegowym WIKON i razem stworzyliśmy przyjemną strefę kibica, w której wszyscy miłośnicy maratonów mogli znaleźć wygodne miejsce do siedzenia i leżenia.


Przeczytaj również: „Biegać każdy może” – zobaczcie jak to się robi w JOST


 

Źródła: Radio Zachód


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.