Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

AB Foods na Biegu Winobraniowym [ZDJĘCIA]

Były emocje, sportowa walka i dużo dobrego humoru! Drużyna AB Foods po raz kolejny udowodniła, że jest w świetnej formie!

W sobotę, 2 września 2017 r., w Zielonej Górze odbył się VIII Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar LOTTO. Impreza to nieodłączny już element pierwszego dnia Winobrania, która każdego roku gromadzi coraz więcej uczestników. Trzyosobowe drużyny, biorące w niej udział, to amatorzy, profesjonaliści, znajomi albo koledzy z pracy, reprezentujący firmę lub instytucję. Trzy takie zespoły wyruszyły na 2,4-kilometrową trasę w koszulkach Blue Dragon, reprezentując nowosolską fabrykę AB Foods.

W tym roku start i meta umiejscowione zostały przy ul. Wyspiańskiego. Zawodnicy biegli ul. Dziką, ul. Wazów, ul. Bankową oraz ul. Chrobrego z powrotem na u. Wyspiańskiego. Dystans był niedługi, ale tempo spore. Dziewięciu biegaczy AB Foods doskonale poradziło sobie z trasą – jedna z uczestniczek zajęła 7. miejsce w kategorii kobiecej!

Uczestnikom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że zobaczymy ich jeszcze przy innych imprezach sportowych. Wy zobaczcie dumnych sportowców przed i po biegu. Humory nieustannie dopisują!


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.