Miasto Pracodawcy Wydarzenia

AB Foods na Drzwiach Otwartych ZSP nr 4

15 marca 2019 roku odbyły się Drzwi Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli. AB Foods, jako firma partnerska szkoły, było gościem wydarzenia.

AB Foods i „Spożywczak”

AB Foods, które w ramach współpracy ze „Spożywczakiem” bierze czynny udział w życiu szkoły. Firma jest partnerem ZSP nr 4 w Nowej Soli i często pomaga w organizacji praktyk uczniowskich czy innych inicjatyw. Odwiedzający mieli możliwość zajrzeć na firmowe stoisko AB Foods i porozmawiać z przedstawicielem firmy, poznać ofertę praktyk czy zatrudnienia.


Przeczytaj również: Dzień Kobiet w AB Foods


Gastronomiczne atrakcje

Goście mogli także spróbować potraw przygotowanych przez uczniów klasy gastronomicznej na bazie sosów produkowanych w nowosolskiej fabryce. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – można było zasmakować w daniach na bazie curry, mleczka kokosowego czy pesto. Orientalny zapach unosił się nie tylko w nowoczesnej kuchni, którą mają do dyspozycji uczniowie szkoły, ale także na korytarzu, przyciągając gości do firmowego stoiska AB Foods.


Przeczytaj również: Impreza karnawałowa w AB Foods


Zapraszamy do obejrzenia galerii z Drzwi Otwartych.

 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.