Aktualność Pracodawcy Strefa

AB foods rekrutuje

AB Foods Polska intensywnie poszukuje zaangażowanych pracowników, przede wszystkim do przygotowywania, testowania i kontrolowania jakości produktów firmy. Na kandydatów czeka kilka etatów, jako Kontroler Jakości, Pracownik Logistyki Wewnętrznej oraz Technik Utrzymania Ruchu.

Pracownik Logistyki Wewnętrznej

W związku ze wzrostem produkcji firma poszukuje osoby gotowe się podjąć pracy jako Pracownik Logistyki Wewnętrznej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w produkcji wyrobów gotowych. Przewidziany jest jeden nowy etat! Praca wykonywana będzie w systemie III zmianowym.

Zapoznaj się z ofertą pracy Pracownik Logistyki Wewnętrznej

Kontroler Jakości

Dodatkowo firma poszukuje osoby chętne do pracy jako Kontroler Jakości. Osoba na tym stanowisku będzie sprawdzać jakość produktu w procesie kontroli jakości surowców/opakowań i wyrobów gotowych.

Zapoznaj się z ofertą pracy Kontroler Jakości

Technik Utrzymania Ruchu

AB Foods poszukuje również kandydata na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu. Przewidziany jest 1 etat w systemie pracy na III zmiany. Praca polega na utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych oraz usuwaniu pojawiających się usterek i awarii.

Zapoznaj się z ofertą pracy Technik Utrzymania Ruchu


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.