Aktualność Pracodawcy

AB Foods prowadzi jesienną rekrutację

AB Foods Polska jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods, jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. Obecnie firma prowadzi rekrutację na kilka stanowisk.

Myślisz o zmianie pracy? A może szukasz okazji, by się przekwalifikować i zdobyć nowe umiejętności? Firma AB Foods rusza z jesienną rekrutacją – koniecznie sprawdź aktualne oferty pracy w Nowej Soli i wybierz stanowisko dla siebie.

Młodszy Analityk Finansowy

To stanowisko czeka na osobę z wykształceniem wyższym ekonomicznym, która zna program Excel na poziomie zaawansowanym i dobrze porusza się po kluczowych obszarach biznesu. Do zadań Młodszego Analityka Finansowego należeć będzie między innymi współuczestniczenie w przygotowaniu tygodniowych i miesięcznych raportów prezentujących wyniki przedsiębiorstwa w odniesieniu do wyznaczonych wskaźników oraz przygotowywanie kalkulacji kosztów wyrobów.

Więcej informacji o ofercie pracy znajdziesz tutaj >> 

Kierownik Utrzymania Ruchu

Firma AB Foods na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu poszukuje osoby z wykształceniem wyższym technicznym, która może się pochwalić minimum trzyletnim doświadczeniem w zarządzaniu Działem Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym. Do zadań pracownika należeć będzie zarządzanie około 15 osobowym zespołem oraz zarządzanie infrastrukturą technologiczną oraz jej optymalizacją.

Więcej informacji o pracy na stanowisku Kierownika Utrzymania Ruchu przeczytasz tutaj >>

Technik Utrzymania Ruchu

Do zadań Technika Utrzymania Ruchu należy utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych, usuwanie pojawiających się usterek i awarii. Do pracy na tym stanowisku firma AB Foods poszukuje osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku oraz uprawnieniami energetycznymi potwierdzonymi egzaminem.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku, sprawdź ofertę >>

Operator Maszyn

AB Foods Polska rozpoczęło poszukiwania Operatora Maszyn. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w produkcji wyrobów gotowych i realizacji planu produkcyjnego. Firma liczy na osoby zaangażowane i samodzielne, które potrafią dobrze organizować czas.

Sprawdź ofertę na Operatora Maszyn >>


Oferty w weekendowym systemie pracy

AB Foods Polska oferuje także możliwość pracy w systemie weekendowym. Praca w piątki 6:00 – 14:00, soboty 6:00 – 18:00, niedziele 10:00 – 22:00. Firma oferuje pracę w tym systemie na stanowisku magazyniera oraz kontrolera jakości.

  • Magazynier

Magazynier będzie odpowiedzialny za przepływ materiałów w magazynie – przyjmowanie dostaw materiałów od dostawców, wydawanie i przyjmowanie materiałów do produkcji, oraz utrzymywanie czystości w magazynie. Na tym stanowisku wymagane są uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie w pracy z nimi.

Więcej o ofercie Magazynier znajdziesz tutaj >>

  • Kontroler Jakości

Obecnie AB Foods poszukuje Kontrolera Jakości – osoby, która będzie sprawdzać jakość produktu w procesie kontroli jakości surowców/opakowań i wyrobów gotowych. Od pracownika wymaga się wykształcenia wyższego – Technologia Żywności, Towaroznastwo, oraz znajomości procedur i przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności.

Ofertę Kontroler Jakości znajdziesz tutaj >> 

 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.