Aktualność Pracodawcy Strefa

AB Foods szuka pracowników

Firma AB Foods Polska działająca w nowosolskiej strefie ekonomicznej poszukuje pracowników. Wolnych jest kilka etatów.

Wolne etaty w Nowej Soli

AB Foods Polska po raz kolejny poszukuje zaangażowanych pracowników odpowiedzialnych za przygotowywanie, testowanie i kontrolowanie jakości produktów firmy. Tym razem można aplikować na stanowiska: Pracownik Logistyki WewnętrznejLider Zespołu Produkcji oraz Technik Utrzymania Ruchu.

Przewidzianych jest kilka etatów nawet na jedno stanowisko. W związku ze wzrostem produkcji firma poszukuje osoby gotowe się podjąć pracy jako Pracownik Logistyki Wewnętrznej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w produkcji wyrobów gotowych. Przewidziane są 2 nowe etaty! Praca wykonywana będzie w systemie III zmianowym.

Zapoznaj się z ofertą pracy Pracownik Logistyki Wewnętrznej

Dodatkowo firma poszukuje osoby chętne do pracy na stanowisku Lidera Zespołu Produkcji, który będzie odpowiedzialny między innymi za nadzorowanie realizacji planów produkcji oraz koordynowanie procesu produkcyjnego.

Zapoznaj się z ofertą pracy Lider Zespołu Produkcji

Firma poszukuje również kandydata na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu. Przewidziane są: 1 etat w systemie pracy na III zmiany.

Zapoznaj się z ofertą pracy Technik Utrzymania Ruchu


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.