Pracodawcy

AB Foods zachęca do ochrony środowiska!

W kwietniu obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi, którego celem jest zwrócenie uwagi na pogarszającą się kondycję naszej planety. AB Foods na co dzień stara się dbać o ekologię i systematycznie zachęca do tego swoich pracowników.

Światowy Dzień Ziemi

Co roku 22 kwietnia na Świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. W tym roku hasło przewodnie akcji brzmiało „Przywrócić naszą Ziemię”, a jego celem było przypomnienie o kiepskiej kondycji naszej planet oraz o ekologicznych rozwiązaniach, które każdy z nas może wdrożyć do swojego życia. Chociaż może nam się wydawać, że nasze codzienne zachowania i przyzwyczajenia są dla Ziemi nieszkodliwe, sprawa wygląda całkiem inaczej. To właśnie od nas zależy, jak będzie wyglądać nasz Dom za kilkanaście lat.

Co należy robić, by spowolnić globalne ocieplenie i katastrofę klimatyczną? Zacznij od małych rzeczy: gaś światło, kiedy nie ma Cię w pomieszczeniu, oszczędzaj wodę, nie marnuj jedzenia i segreguj śmieci. To idealny początek proekologicznej zmiany w codziennym życiu.

Jeśli jesteś pracownikiem AB Foods, możesz też pamiętać o zbieraniu plastikowych nakrętek! Będziesz nie tylko pomagać planecie, ale także potrzebującym! Środki za zebrane nakrętki przekazywane są na cele charytatywne.


Przeczytaj również: Szczepienia w zakładach pracy. Na jakich zasadach?


AB Foods zachęca pracowników do dbania o planetę

Dzień Ziemi to święto, które zawsze odbija się szerokim echem. Różne działania podejmowanie są nie tylko przez proekologiczne fundacje, szkoły, czy indywidualne jednostki, ale także przez duże firmy i ich pracowników. W akcję postanowiła się zaangażować także nowosolska firma — AB Foods. W celu promowania proekologicznych postaw wśród swoich pracowników firma zorganizowała dla nich konkurs z okazji Dnia Ziemi.

Motywem przewodnim konkursu była budząca się do życia przyroda. Pracownicy AB Foods mogli wykorzystać dowolny format i przedstawić swoją wizję wiosennego przebudzenia natury. Mile widziane były zdjęcia, plakaty czy prace artystyczne, które wpisywały się w temat. Ważne jednak, żeby zgłaszana propozycja była dobrej jakości — zwycięska praca zostanie wydrukowana w dużym formacie i zawiśnie w holu firmy.

Spośród wielu nadesłanych zdjęć, wybrano zdjęcie autorstwa pana Adama Wcisło. To piękne uchwycenie nie tylko przyrody, ale także produktów AB Foods.

AB Foods konkurs z okazji Dnia Ziemi


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.