Aktualność Miasto Pracodawcy Strefa Wydarzenia

Akcja „Szlachetnej Paczki” w Mazel okazała się dużym sukcesem!

W sobotę odbył się finał akcji „Szlachetnej Paczki” w firmie Mazel. Dzięki wysiłkowi pracowników firmy udało się zaspokoić wszystkie potrzeby wybranej rodziny!

Integracja pracowników, szczytny cel

W ramach integracji dział DRZ firmy Mazel zachęcał swoich pracowników do wsparcia akcji „Szlachetna Paczka”. Z rodzin zgłoszonych do programu firma wybrała samotną, 26-letnią matkę wychowującą trójkę synów z Nowogrodu Bobrzańskiego. Najważniejszą rzeczą dla rodziny był zakup nowej lodówki (w tym celu zbierane były pieniądze), ale potrzebne były również biurko oraz łóżko piętrowe. Pracownicy mogli również przekazywać rzeczy materialne, środki czystości, odzież czy żywność.

Niezwykły finał akcji Szlachetnej Paczki

W sobotę, 8 grudnia, odbył się finał całej akcji. Jak tłumaczą w firmie – finał wspaniały, ponieważ dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się zaspokoić wszystkie potrzeby wybranej rodziny. W sumie na paczkę złożyło się 25 kartonów wypełnionych żywnością, środkami czystości, odzieżą, pościelą oraz artykułami szkolnymi, zabawkami. Została kupiona lodówka oraz łóżko, podarowane zostało także biurko. Szacunkowa wartość prezentów ok. 5 000 zł! Pani Małgorzata była bardzo poruszona skalą działań i całą sytuacją. Mimo bardzo skromnych warunków, przedstawiciele firmy Mazel, zostali ugoszczeni przez Panią Małgorzatę herbatą oraz otrzymali podarunek – ozdobną bombkę na stojaku.

Firma Mazel dziękuje wszystkim darczyńcom

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za dobroć i każdy serdeczny gest pozwalający przygotować Szlachetną Paczkę. Razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro.

Wiedzieliśmy, że będziemy mogli na Was liczyć, ale nie spodziewaliśmy się ogromu wsparcia i hojności, jakie otrzymaliśmy przy organizacji Paczki, za co bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!

Spotkanie z rodziną i radość dzieci była najlepszym podziękowaniem dla nas wszystkich. Duże podziękowania dla Marcina Kuleczki, który przetransportował wszystkie paczki, pomógł rozładować i zainstalować lodówkę na miejscu.

szlachetna paczka w mazel


Tagi
Czytaj więcej