Pracodawcy Strefa

Aktywny JOST. Zobacz, co pracownicy robią po godzinach.

Pracownicy JOST nie próżnują. Nie tylko efektywnie rozwijają swoją firmę, ale także w swoim wolnym czasie chętnie podejmują się sportowych wyzwań. Czerwiec w JOST był wyjątkowo aktywny. Zobacz, co robili pracownicy i daj się zainspirować!

Biegać Każdy Może

Wyzwanie biegowe „Biegać Każdy Może” to inicjatywa firm zrzeszonych w Nowej Pracy. JOST bierze udział w nim już od kilku lat. Głównym celem tej aktywności jest pomoc charytatywna. Pracownicy sami wybierają zbiórkę, którą chcą wesprzeć. W tym roku wspierają Panią Wioletę. Nowosolanka uległa wypadkowi i potrzebuje funduszy na opłacenie rehabilitacji. Do wsparcia Pani Wiolety i tym samym wyzwania biegowego przyłączyły się firmy zrzeszone w Nowej Pracy, a także osoby spoza inicjatywy. Za każde wpłacone wpisowe u koordynatora inicjatywy, firmy Nowej Pracy dorzucały drugie tyle. Zaangażowani mieli jedno zadanie – przebiec 5 kilometrów w tygodniu. Dodatkowo, dla fanów innych sportów dopuszczalne były spacery, jazda rolkami, deskorolkami oraz hulajnogami.


Przeczytaj również: Startujemy z akcją Nakręcamy Kilometry! Dołącz!


Rowerowa Stolica Polski

„Rowerowa Stolica Polski” to rywalizacja o liczbę przejechanych kilometrów. Uczestnicy przekazują je na rzecz wybranego miasta lub gminy. JOST już od kilku lat aktywnie wspiera tę inicjatywę. W ramach akcji firma przekazuje środki finansowe dla chorych i niepełnosprawnych dzieci swoich pracowników. Aby przyłączyć się do rowerowego wyzwania, uczestnicy musieli pobrać aplikację Aktywne Miasta i dołączyć do grupy JOST.

Praca zespołowa nie tylko w pracy

Współpraca pracowników JOST to nie tylko codzienne obowiązki w firmie. Pracownicy wiedzą, że w zespole siła. O relacje między sobą dbają oni również po godzinach. Spotykają się raz w tygodniu na hali, aby grać w siatkówkę. Dodatkowo, wraz z firmami zrzeszonymi w Nowej Pracy, organizują mecze.


Przeczytaj również: Co robimy w JOST Polska?


Chcesz dołączyć do aktywnej społeczności i pracować w JOST? Dowiedz się więcej i sprawdź aktualne oferty pracy.


Tagi
Czytaj więcej