Pracodawcy

Alumetal w „Biegać Każdy Może” – rozmowa z Maciejem Gryczyńskim

Przed nami jeszcze kilka tygodni akcji charytatywnej „Biegać Każdy Może”, ale już wyłoniło się kilku jej liderów! Jednym z nich jest Pan Maciej Gryczyński z firmy Alumetal. Posłuchajcie czym dla Pana Macieja jest bieganie i kto namówił go do wzięcia udziału w zabawie.

– Słyszeliśmy, że jest Pan jednym z liderów akcji i w jednym tygodniu zrobił około 200 km.

Ilość kilometrów wiąże się z tym, że normalnie na co dzień tyle biegam, bo przygotowuję się do maratonu. Stąd przy okazji taki wynik w klasyfikacji.

– Czyli przyjemne z pożytecznym. Kiedy odbywa się ten maraton?

Maraton w połowie kwietnia, w Dębnie.

– Udało się zmotywować kolegów z pracy do wspólnego biegania w ramach akcji?

To bardziej koledzy i Dział Kadr wciągnęli mnie w tę akcję. Inaczej biegałbym, ale nie naliczał kilometrów. A, że to akcja charytatywna to chętnie do niej przystąpiłem.

– Jak skończy się maraton to dalej zostaje Pan w akcji i będzie biegał troszeczkę spokojniej?

Zostaję w akcji, ale na pewno nie spokojniej. Robię coś takiego jak Korona Maratonów Polskich, została mi jeszcze Warszawa, dlatego trening będzie cały czas trwał.

– Czy mobilizuje się Pan, żeby być liderem w Alumetalu w tej akcji? Czy raczej nie spogląda Pan w statystyki?

Spoglądam i jest walka o medale! Jest kolega, który pracuje w kontroli dostaw i ma drugie miejsce. Tak rywalizujemy między sobą. Każdy facet ma w sobie jakiś duch rywalizacji i sportu.


Przeczytaj również: Biegać Każdy Może dla każdego!


Panu Maciejowi życzymy uzyskania tytułu zdobywcy Korony Maratonów Polskich i jeszcze wieeeeelu kilometrów w akcji „Biegać Każdy Może”.


Tagi
Czytaj więcej