Aktualność Pracodawcy

Alumetal wyróżniony oznaczeniem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR!

Wyróżnienie jest wiarygodną gwarancją rzetelności, solidności i wysokiej pozycji rynkowej.

W jaki sposób Alumetal z niewielkiej firmy o zaledwie 1-procentowym udziale w europejskim rynku stał się wiodącym przedsiębiorstwem w branży, piątym co do wielkości? Dzięki jasno sprecyzowanej strategii i jej konsekwentnej realizacji? Z pewnością. Jednak najważniejszym czynnikiem, który pozwolił na tak szybki rozwój, było zaangażowanie pracowników, ich doświadczenie, kreatywność i wspólne dążenie do osiągania wyznaczonych celów.

Świadomość, że to właśnie ludzie decydują o wartości firmy, są jej najcenniejszym zasobem i siłą napędową, sprawiła, że Alumetal został nagrodzony znakiem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR. Ta prestiżowa nagroda to potwierdzenie solidności i rzetelności przedsiębiorstwa oraz gwarancja stabilnego zatrudnienia.

Celem polityki personalnej Grupy Alumetal jest zapewnienie przyjaznego i bezpiecznego miejsca pracy, w którym każdy z pracowników ma dostęp do wszystkich narzędzi niezbędnych do jak najlepszego wykonywania swojej pracy, gdzie wyraża się uznanie, docenia i motywuje pracowników do zdobywania wiedzy i rozwoju firmy – mówi Katarzyna Sawicka, Kierownik Działu Personalnego Alumetal, w odpowiedzi na wyróżnienie. – Dążymy do utworzenia różnorodnego zespołu, w którym każdy jest traktowany równo i z należytym szacunkiem i w którym każdy ma możliwość realizacji własnego potencjału oraz wniesienia wkładu w sukces firmy.

Grupa Alumetal to nowoczesny producent wtórnych aluminiowych stopów odlewniczych, uznawany za największego w Europie. Obecnie firma zatrudnia 670 osób, jednak prężny rozwój przedsiębiorstwa sprawia, że Alumetal nieustannie szuka nowych pracowników na różnych stanowiskach.

Najnowsze oferty pracy:

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu Nowa Sól

Ślusarz-mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu Nowa Sól

Kontroler finansowy Nowa Sól

Brygadzista utrzymania ruchu Nowa Sól

 

Zobacz wszystkie oferty pracy >> Alumetal Nowa Sól.


Tagi
Czytaj więcej