Miasto

Będą nowe wiaty

W zeszłym tygodniu rozpoczął się demontaż wiat przystankowych w Nowej Soli. W ich miejscu pojawią się nowe.

14 nowych wiat

Miasto przeprowadza rewitalizację starych wiat przystankowych. Z tego powodu postanowiono zdemontować trzynaście przystanków autobusowych na terenie Nowej Soli. Nowe zadaszenia będą dużo większe i przestronniejsze niż te obecne, a do tego bardziej nowoczesne. W porównaniu do starszych obiektów, te pomieszczą więcej osób. Oprócz wymiany trzynastu wiat, Nowa Sól planuje postawienie czternastego zadaszenia przy ul. Chałubińskiego.


Przeczytaj również: Nowa galeria handlowa


Stare wiaty się przydadzą!

Jak się okazuje, stare wiaty nie pójdą na śmietnik. Miasto planuje wyremontować zadaszenia, które są w dobrym stanie technicznym i ustawić je na przystankach, które pozostają bez wiat. Całość inwestycji będzie kosztować Nową Sól około 120 tysięcy złotych i będą to środki wyłącznie z budżetu miasta. W planach na najbliższe lata jest wymiana kolejnych zadaszeń.


Przeczytaj również: Powrót Laguny


 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.