Aktualność Strefa Wydarzenia

„Biegać każdy może” – zobaczcie jak to się robi w JOST

Sport to jedna z pasji łącząca wielu pracowników JOST Polska. Do udziału w rywalizacji charytatywnej zgłosiło się 50 pracowników!

Różnorodność tras

„Biegać każdy może” to akcja charytatywna, w której przez 13 tygodni biegamy minimum 5 km w tygodniu. W JOST mają różne sposoby na organizowanie biegowych tras. Są tacy, którzy preferują bieganie po nowosolskiej strefie. Są tacy, którzy wybierają trasy prowadzone przez centra miast. Ceniący zaś kontakt z naturą – wybierają leśne ścieżki. Co do pory dnia, większość z pracowników biega w godzinach popołudniowych i wieczornych, choć są i tacy, którzy stawiają na poranny jogging.

Doświadczenie i zaangażowanie

Założeniem akcji „Biegać każdy może” był udział możliwie dużej grupy ludzi i tak też się w JOST stało. Doświadczenie sportowe uczestników wyzwania jest bardzo zróżnicowane. W JOST są sportowcy, którzy w akcji walczą o podium – po dwóch tygodniach rywalizacji na swoim koncie mają już 89 km! (brawo Gabi!), ale znajdziemy też takie osoby, które z tym typem aktywności fizycznej spotykają się po raz pierwszy albo ruszyły w trasę po … kilkudziesięciu latach. Część z nich postawiła więc na początku na marszobieg. Magda, członkini stowarzyszenia Nowosolska Paczka, utworzyła na tę okazję specjalną grupę na Facebooku „Truchto-maszowanie z Nowosolską Paczką”, która w każdą środę i niedzielę o godzinie 19.30 spotyka się, by wspólnie przebyć 5 km. Grupa niezależnie od pogody spotyka się regularnie. Więcej informacji o treningach znajdziecie w wydarzeniu Nowosolskiej Paczki.

Popatrzcie na nasze trasy biegowe. Są tak różne jak różni są pracownicy JOST!


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.