Aktualność Strefa Wydarzenia

Biegać każdy może!

Pracownicy firm zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca jeszcze dziś mogą zgłosić swój udział w akcji „Biegać każdy może”, której celem jest wsparcie jednego z podopiecznych Stowarzyszenia Nowosolska Paczka.

Wyzwanie 13×5

AB Foods, Alumetal, JOST, Mazel i Nord – to właśnie pracownicy tych firm mogą podjąć biegowe wyzwanie i włożyć swoje sportowe buty! O co chodzi? Przez 13 tygodni należy przebiec minimum 5 kilometrów tygodniowo. Wyzwanie może podjąć więc każdy – osoby, które biegają na co dzień i osoby, które dopiero zaczynają swoją sportową przygodę.


Przeczytaj również: Ruszyły treningi do VII Biegu do Pustego Grobu


Zasady są proste

Akcja „Biegać każdy może” startuje 4 marca i potrwa do 2 czerwca. Co musisz zrobić, żeby wziąć w niej udział?

1. Zgłoś uczestnictwo w swojej firmie do 27 lutego.
2. Wpłać 10 złotych wpisowego. Pieniądze zostaną przekazane na wsparcie Stowarzyszenia Nowosolska Paczka.
3. Załóż konto na Endomondo i wyrusz w trasę.

Wyzwanie jest nie tylko okazją do pomocy i rywalizacji międzyzakładowej – każdy z uczestników ma szansę na wygranie vouchera do sklepu sportowego.


Przeczytaj również: Powrót Food Truck Fest!


Połączone siły

„Biegać każdy może” to pierwsza wspólna akcja charytatywna pracowników firm inicjatywy Nowa Praca. Za każdego uczestnika, który osiągnie wyznaczony cel, pracodawca przekaże 10 złotych na wspomniany cel akcji.

 

biegać każdy może


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.