Wydarzenia

Bon na innowacje – przyjdź na spotkanie informacyjne

W sierpniu rusza kolejny nabór wniosków o dofinansowanie na prace badawczo-rozwojowe. Prowadzisz małą lub średnią firmę i działasz na terenie województwa lubuskiego? Ten projekt jest dla Ciebie.

Nawet 100 tys. zł dla Twojej firmy

Bon na innowacje to szansa na dofinansowanie w wysokości nawet 100 tys. zł, które można przeznaczyć na opracowanie nowoczesnych technologii oraz na usługi doradcze. Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z siedzibą na terenie województwa lubuskiego.

Firmy, biorące udział w projekcie, otrzymają nawet 85% zwrotu z inwestycji w prace badawcze, a także merytoryczne wsparcie jednostki naukowej, która będzie realizowała bon. To szansa dla sektora MŚP, by nadążyć za dynamicznym rynkiem i usprawnić działanie przedsiębiorstwa, opracować lub udoskonalić produkt, zapewnić klientom lepszą obsługę.

Więcej o projekcie dowiesz się na stronie Innowacje.opzl.pl.

Przyjdź na spotkanie informacyjne

Projekt realizuje Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Koordynatorzy projektu przygotowali spotkania informacyjne dla przedsiębiorców i dla pracowników firm, które chcą zainwestować w innowacje. Spotkania będą się odbywać przez cały czerwiec:

14 czerwca 2019 r. – Zielona Góra, zapisy: 68 327 18 81 i biuro@opzl.pl

17 czerwca 2019 r. – Świebodzin, zapisy: 533 322 619 i a.szafinska@opzl.pl

25 czerwca 2019 r. – Żary, zapisy: 697 712 733 i j.malecka@opzl.pl

28 czerwca 2019 r. – Nowa Sól, zapisy: 794 300 104 i a.sasin@opzl.pl

 

bon na innowacje spotkanie informacyjne

Spotkania będą okazją do poznania założeń projektów i zweryfikowania zasad dotyczących starania się do dofinansowanie. Eksperci, którzy przeprowadzili do tej pory już trzy nabory, podzielą się praktyczną wiedzą. W spotkaniu w Zielonej Górze dodatkowo omówione zostaną przykłady zrealizowanych bonów na innowacje. Przedsiębiorcy omówią proces składania wniosku oraz opracowania innowacji przy współpracy z wybranym partnerem – jednostką badawczo-rozwojową.

Spotkanie w każdym mieście będzie miało inną formułę. Program każdego z nich znajdziesz TUTAJ.

Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie i być na bieżąco? Śledź profil facebookowy Bon na innowacje OPZL.


Tagi
Czytaj więcej