Aktualność Miasto Pracodawcy Wydarzenia

Było jedzenie, były tłumy. Smaczna majówka w Nowej Soli [ZDJĘCIA]

Tegoroczna majówka w Nowej Soli w Parku Krasnala stała pod znakiem pysznego jedzenia. Smakosze dopisali. Frekwencja była duża.

Pierwszy w Nowej Soli zlot ciężarówek z ulicznym jedzeniem Food Truck Fest przywołał sporą liczbę osób głodnych smakowych wrażeń. Takich tłumów w Parku Krasnala dawno nie było. Nic dziwnego, dopisała pogoda, było różnorodne menu i dużo pozytywnej energii.

majówka w Nowej Soli Nowa Praca

Ale jedzenie to nie wszystko. W tle grała muzyka, można było napić się prawdziwej agencyjnej kawy, serwowanej przez Reprezentuj.com przy niezawodnym barze od Nunoni, skosztować lemoniady przygotowanej przez uczniów nowosolskich szkół, a także wziąć udział w konkursie. Można było usiąść w specjalnej strefie Nowa Praca na leżakach i pufach z pysznościami, ale również podejść do stoiska i porozmawiać z przedstawicielami nowosolskich firm – AB Foods Polska, Mazel, Jost, Nord, Alumetal.

Jak bawiła się Nowa Sól podczas smacznej majówki? Zobaczcie sami!


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez firmy uczestniczące w inicjatywie Nowa Praca, jako administratorów danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.