Aktualność Strefa Wydarzenia

Strefa Nowa Sól zyskała nowoczesne Centrum Medyczne [ZDJĘCIA]

1 marca Grupa Lux Med otworzyła przychodnię przyzakładową w nowosolskiej strefie. To duże udogodnienie dla pracowników pobliskich firm, których pracownicy korzystają ze świadczeń Grupy.

Ekonomiczna Strefa Nowa Sól zyskała nowoczesne centrum medyczne. Zostało otworzone na terenie Parku Technologicznego Interior. Przeznaczona jest głównie dla pracowników firm funkcjonujących na terenie nowosolskiej strefy ekonomicznej. Brakowało takiego miejsca. W Nowej Soli był problem z dostępem do medycyny pracy. Obecnie pracownicy fabryk mogą na miejscu korzystać z pełnej opieki medycznej, m.in. ambulatoryjnej, diagnostycznej, rehabilitacyjnej, szpitalnej czy długoterminowej.

Strefa Nowa Sól Lux Med otwarcie Robert Korzeniowski

Na otwarciu przyzakładowej przychodni pojawili się znane osobistości. Gościem specjalnym Śniadania Managerów organizowanego przez Lux Med oraz AUDIT Doradztwo Personalne był Robert Korzeniowski, który zachęcał Nowosolan do aktywności fizycznej. Były sportowiec jest menadżerem programu medycyna dla sportu i aktywnych Grupy Lux Med.

Szeroki dostęp do specjalistów

Grupa Lux Med obecnie w całej Polsce ma 204 ogólnodostępne i przyzakładowe centra medyczne. Firma zatrudnia 14 500 osób, w tym 6400 lekarzy oraz spora grupę personelu medycznego. Pod ich opieką w kraju znajduje się blisko 1 9000 000 pacjentów.

W Interiorze otworzono placówkę na powierzchni około 260 mkw. Funkcjonują tu gabinety lekarzy medycyny pracy, gabinet internistyczny, okulistyczny, laryngologiczny, a także inne specjalistyczne gabinety, do których pracownicy firm ze strefy mogą się zgłosić. Na terenie placówki można również przeprowadzić badani psychotechniczne.

Pracownicy firm ze strefy mogą liczyć na Rodzinne Plany Opieki Medycznej, które zapewniają m.in. szybki dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i specjalistów, dostęp do badań diagnostycznych, wizyty domowe dla dziecka, stałe zniżki na usługi medyczne świadczone w Grupie Lux Med czy wygodny dostęp do Portalu Pacjenta czy infolinii Telemedycyna.

Przeczytaj również:

>> Jost aktywnie wspiera swoich pracowników w ramach profilaktyki prozdrowotnej
>> Pracownicy Mazel z benefitami


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.