Aktualność Miasto Wydarzenia

Coraz bliżej IV Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji

Już 20 marca, w Hali Sportowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk”, odbędzie się kolejna edycja nowosolskich tragów pracy. Zachęcamy wszystkich do udziału.

Tego typu wydarzenie to idealny sposób na poznanie lokalnych firm, szkół czy uczelni. To możliwość porozmawiania w cztery oczy z pracownikami, wykładowcami, nauczycielami i zadania im niezliczonej liczby pytań. Jeśli szukasz pracy, podczas targów będziesz miał okazję zapoznać się z aktualnymi ofertami. Może nawet zostawisz swoje CV?

Tego typu spotkania przybliżają ludziom firmy, jakie funkcjonują w regionie. Nie inaczej będzie podczas czwartej już edycji Nowosolskich Targów Pracy i Edukacji, które odbędą się 20 marca 2018 r. w „Elektryku”.

Jakie są korzyści z takich spotkań?

Aktualne ogłoszenia pracy w Nowej Soli czy oferty pracy w Zielonej Górze. Na targach spotkasz przedstawicieli najważniejszych firm z regionu, które obecnie szukają pracowników. Będzie można porozmawiać, zostawić CV, rozwiać swoje wątpliwości odnośnie konkretnego stanowiska czy dowiedzieć się o planach przedsiębiorstwa na przyszłość. Jeśli zaczynasz dopiero swoją karierę zawodową lub planujesz zmienić pracę, będzie to okazja do bezpośredniej rozmowy z rekruterami czy decyzyjnymi pracownikami o możliwości zatrudnienia w danej firmie.

Strefa Nowa Sól bardzo mocno się rozwija. Cały region ekonomicznie idzie do przodu. Nic dziwnego, że fabryki poszukują rąk do pracy. Targi to dla firm z kolei okazja do zapoznania się z kandydatami, specjalistami czy młodymi ludźmi, którzy dopiero zastanawiają się, co robić w przyszłości. To również możliwość pozyskania wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników, stażystów czy praktykantów.

Zapraszamy do udziału w IV Nowosolskich Targach Pracy i Edukacji!

Gdzie: Hala Sportowa Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk”, ul. Piłsudskiego 61, Nowa Sól
Kiedy: 20 marca 2018
Godziny: 9:00 – 16:00

Przeczytaj również:

>> Nowe miejsca pracy. Nord rekrutuje
>> Twoje CV. Na co musisz zwrócić uwagę przy jego aktualizacji


Tagi
Czytaj więcej