Aktualność Pracodawcy

Czerwiec 2021: Najnowsze oferty pracy z Nowej Soli

Wakacje to przeważnie sezon ogórkowy na rynku pracy. Nie wśród nowosolskich pracodawców z inicjatywy Nowa Praca. Sprawdź najnowsze oferty pracy i znajdź miejsce dla siebie.

Oferty pracy Nowa Sól

Alumetal

Grupa Alumetal to jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych. Grupę Alumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Zobacz najnowsze oferty pracy.

 • Ślusarz – mechanik

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie utrzymanie ciągłości produkcji poprzez zapewnienie optymalnej dyspozycyjności maszyn i urządzeń a także naprawa, konserwacja marzyn, narzędzi oraz urządzeń produkcyjnych.

Zobacz ofertę >>

 • Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał nadzór nad przestrzeganiem wymagań prawa w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska oraz wynikających z norm 18001 i 45001. Firma szuka osoby z minimum dwuletnim doświadczeniem w dziale BHP w firmie produkcyjnej.

Zobacz ofertę >>

 


JOST Polska

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

 • Technik ds. środków kontrolno-pomiarowych

Na stanowisko poszukiwana jest osoba, która będzie odpowiedzialna za nadzór nad środkami kontrolno-pomiarowymi: kontrola statusów i regularne przygotowywanie do kalibracji. Wymagana jest znajomość zagadnień związanych z używaniem środków kontrolno-pomiarowych oraz narzędzi jakościowych używanych w branży motoryzacyjnej.

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik produkcji – monter

Firma poszukuje do swojego zakładu pracowników produkcyjnych – monterów, którzy będą odpowiedzialni za oznaczanie gotowych (zwolnionych) części przy pomocy zawieszki na pojemniku/kontenerze. Mile widziane wykształcenie średnie techniczne.

Zobacz ofertę >>

 • Specjalista ds. logistyki – Dysponent komponentów i materiałów

Firma JOST Polska poszukuje osoby z wykształceniem minimum średnim oraz doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku (logistyk/planista produkcji) w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej. Do zadań na tym stanowisku należeć będzie kontrola zabezpieczeń materiałowych, harmonogramowanie i zamawianie surowców/materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym.

Zobacz ofertę >>

 • Elektryk/Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Obowiązki na tym stanowisku to dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń, a także prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów. JOST Polska szuka osoby z min. dwuletnim doświadczeniem w pracy w dziale Utrzymania Ruchu.

Zobacz ofertę >> 

 • Operator maszyn

Do zadań na stanowisku należeć będzie obsługa robotów spawalniczych oraz terminowa realizacja zadań zleconych przez przełożonego. Mile widziane doświadczenie w obsludze robotów spawalniczych.

Zobacz ofertę >>

 • Operator wózka widłowego

Osoba aplikująca na to stanowisko powinna posiadać uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (II WJO, UDT). Mile widziane jest także doświadczenie w pracy oraz uprawnienia do obsługi suwnic lub żurawi.

Zobacz ofertę >>


NORD Napędy

NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej – dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

 • Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo (Nowa Sól)

Firma Nord poszukuje osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim; mile widziana także podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych. Do zadań na tym stanowisku będzie należeć obsługa maszyn CNC – tokarek, szlifiatek oraz frezarek, a także pisanie programów obróbczych od podstaw.

Zobacz ofertę >>

 • Monter/pakowacz (Nowa Sól)

NORD Napędy szuka zaangażowanych osób, chętnych do pracy na stanowisku Monter/pakowacz. Główne obowiązki to samodzielny montaż jednostek napędowych oraz pakowanie wyrobów gotowych.

Zobacz ofertę >>


 

Mazel S.A.

Firma Mazel działa w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zespół tworzy ponad 200 pracowników, którzy obsługują duże przedsiębiorstwa i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Mazel swoją siedzibę ma w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Dowiedź się więcej o firmie >>

 • Specjalista do spraw automatyki

Od specjalisty do spraw automatyki w Mazel S.A. wymaga się doświadczenia w programowaniu sterowników PLC (Siemens, GE), wizualizacji SCADA (Intouch, Wincc, ZENON) oraz paneli operatorskich HMI. Wymagane wykształcenie wyższe.

Zobacz ofertę >>

 • Majster robót elektrycznych

Firma Mazel S.A. poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Majster Robót Elektrycznych. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe oraz odpowiednie uprawnienia. Do zdań pracownika będzie należało wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa.

Zobacz ofertę >>

 • Kierownik budowy do spraw elektrycznych / Niemcy

Przedsiębiorstwo poszukuje kierowników budów dla projektów w Niemczech. Możliwe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w ramach własnej działalności gospodarczej. Do zdań na tym stanowisku należeć będzie realizacja projektów instalacji elektrycznych oraz organizowanie i nadzorowanie pracy grupy elektromonterów.

Zobacz ofertę >>

 • Brygadzista robót elektrycznych / Niemcy

Firma poszukuje brygadzistów budów dla projektów w Niemczech. Możliwe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach własnej działalności gospodarczej. Obowiązki na tym stanowisku obejmują rozliczanie wykonywanych prac, ewidencję czasu pracy oraz montaż instalacji elektrycznych. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Zobacz ofertę >>

 • Samodzielny elektryk / Niemcy

Firma MAZEL S.A. zleci wykonywanie prac elektrycznych w Niemczech osobom z własną działalnością gospodarczą. Praca polega na montażu instalacji elektrycznych, tras kablowych, układaniu kabli, oraz podłączeń. Konieczne doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach użyteczności publicznej,

Zobacz ofertę >>


Jak skontaktować się z pracodawcami?

W jaki sposób rekrutować na powyższe stanowiska? Masz trzy opcje:

 1. Kliknij na przycisk WYŚLIJ CV znajdujący się pod treścią oferty pracy i wyślij formularz, załączając do niego swoje CV.
 2. Wyślij CV na adres kontakt@nowapraca.info z zaznaczeniem, która oferta pracy Cię interesuje. Jeśli chcesz, by Twoje CV trafiło do wszystkich rekrutujących firm – nie informuj o konkretnym stanowisku, warto jednak w tej sytuacji zaznaczyć w mailu jakie masz umiejętności i doświadczenie.
 3. Skontaktuj się z działem rekrutacyjnym wybranej firmy. Dane kontaktowe znajdziesz pod konkretną ofertą pracy.

Tagi
Czytaj więcej