Aktualność Wydarzenia

Czerwiec smacznie rozpoczęty. Food Truck Fest i Nowa Praca w Zielonej Górze [ZDJĘCIA]

Za nami kolejna odsłona zlotu ciężarówek ze smacznym jedzeniem. Tym razem Foodtrucki pojawiły się w centrum Zielonej Góry. Nie mogło zabraknąć Nowej Pracy.

Smaczny pierwszy weekend czerwca

Końcówka kolejnego długiego weekendu była gorąca. Nie tylko za sprawą pogody, ale również buchających z ciężarówek oparów pysznego jedzenia. W centrum Zielonej Góry przy fontannie odbyła się kolejna, 5 edycja zjazdu foodtrucków Food Truck Fest. Podczas tego wydarzenia już tradycyjnie nie mogło zabraknąć strefy Nowej Pracy.

Oprócz specjalnej strefy Nowej Pracy, gdzie każdy mógł przyjść i porozmawiać z przedstawicielami firm odnośnie aktualnych ofert pracy w Nowej Soli czy Zielonej Góry, a także pozostawić swoje CV, można było uraczyć się pyszną lemoniadą. Wakacyjny napój został przygotowany przez uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Nowej Soli, zrzeszeni w Spółdzielni Uczniowskiej „Smakołyk”.

Food Truck Fest i Nowa Praca Zielona Góra

Całe wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy z Studio Reprezentuj.com, Nowa Praca, Lody Gioconda oraz  makeithome.pl – dodatki do domu i ogrodu.

Jak było podczas smacznej imprezy w Zielonej Górze? Zobaczcie sami!


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.