Aktualność Pracodawcy

Czy NORD w Wiechlicach już działa?

Dostajemy od Was wiele pytań o rekrutację i działalność zakładu NORD Napędy w Wiechlicach. Jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja?

Nowy obiekt

W połowie tego roku, do użytku oddano fabrykę NORD Napędy w Wiechlicach. Budowie obiektu przyglądaliśmy się od samego początku. Głównie dlatego, że ten oddział firmy jest jednym z najnowocześniejszych obiektów produkcyjnych na świecie. Sama inwestycja była warta aż 80 milionów złotych, a hale produkcyjne wyposażone są w maszyny i urządzenia najnowszej technologii. Zakład produkcyjny oficjalnie pochwalił się swoim pierwszym montażem silnika elektrycznego pod koniec maja 2019 roku.


Przeczytaj również: NORD w Wiechlicach k. Szprotawy


Rekrutacja zakończona

Firma NORD Napędy do swojego zespołu rekrutowała jeszcze przed oficjalnym zakończeniem budowy nowych hal produkcyjnych w Wiechlicach, w kwietniu 2019 roku. Pierwszy etap rekrutacji zakończył się w drugiej połowie maja, a jego wynikiem było pozyskanie grona specjalistów. Druga rekrutacja, która zakończyła się na początku tego miesiąca, pozwoliła skompletować zespół pracowników produkcyjnych. Na chwilę obecną NORD nie poszukuje nowych pracowników.

Z dumą i ogromnym entuzjazmem informujemy, że drugi etap rekrutacji do naszego zakładu produkcyjnego został zakończony. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować za wszystkie aplikacje oraz zapytania kierowane do nas od osób zainteresowanych pracą w NORD w Wiechlicach. Nasz zespół to kompletny team, składający się z wyjątkowych osobowości, które uzupełniają się nawzajem, przekazują swoją wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu mają duży wkład w rozwój firmy.

  • NORD Napędy

Przeczytaj również: NORD Napędy rozrasta się!


Co przyniesie rok 2020?

Jak firma informuje na swoim profilu w sieci, w przyszłym roku będzie głównie stawiać na rozwój i szkolenia swoich pracowników.

Już teraz nasi pracownicy uczestniczą w licznych szkoleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych – jest to klucz do rozwoju i tego trendu będziemy się trzymać w nadchodzącym 2020 roku.

  • NORD Napędy

W związku z trwającą rozbudową zakładu w Nowe Soli, NORD Napędy zapowiada rekrutację na nowe stanowiska w nadchodzącym roku. Na razie firma nie zdradza żadnych szczegółów, zapraszamy jednak do śledzenia naszego portalu i ofert pracy. Wszelkie zapytania dotyczące zakładu produkcyjnego w Wiechlicach prosimy kierować na e-mail: PL-HR-Wiechlice@nord.com.


Tagi
Czytaj więcej