Aktualność Miasto Strefa

Dobra wiadomość dla Strefy

Dobra wiadomość dla pracowników nowosolskiej strefy przemysłowej. Właśnie zakończyła się budowa drogi łączącej południową część strefy z ulicą Żabią.

Nowa droga dojazdowa

Urząd Miejski informuje o zakończeniu jednej z nowosolskich inwestycji – budowie drogi na południe. Droga łączy południową część strefy przemysłowej z ulicą Żabią. Inwestycja była realizowana w ramach zadania „Budowa drogi gminnej wraz z budową sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i elektroenergetycznej wzdłuż projektowanej drogi do terenów inwestycyjnych w południowej części Nowej Soli”.


Przeczytaj również: Kolejna zmiana organizacji ruchu na os. Fredry


Budowa drogi dofinansowana została z rządowego programu Fundusz Dróg Samorządowych (FDS) oraz ze środków unijnych z Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego (LRPO). Długość wybudowanego odcinka to 900 metrów. Zadbano także o chodniki i ścieżkę rowerową. Na odcinku pojawiło się także nowe oświetlenie.

Źródło: Urząd Miasta Nowa Sól


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.