Aktualność Pracodawcy

Dołącz do świątecznej zbiórki NORD Napędy i Nowosolskiej Paczki!

Świąteczny czas to nie tylko prezenty, dekoracje i wigilijne potrawy. To także radość w sercach, nadzieja i niesienie pomocy potrzebującym. Zobacz, jak pomaga NORD Napędy razem z Nowosolską Paczką i dołącz do ich akcji charytatywnej.

Pomagamy Polskiej Organizacji Pomocy Zwierzętom

Firma NORD Napędy razem z Nowosolską Paczką zorganizowała zimową zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, które zostaną przekazane bezdomnym zwierzętom z Adoptuj psiaka — Polska Organizacja Pomocy Zwierzętom. Zima to szczególnie trudny okres dla schronisk, których fundusze nie pozwalają na zapewnienie komfortowych warunków podopiecznym. Właśnie dlatego cała nadzieja w nas! Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w akcji wszystkich ludzi dobrego serca, którym los bezdomnych psów, kotów i gryzoni nie jest obojętny.

Poznaj podopiecznych POPZ:

Zbiórka trwa do 22 grudnia 2022 roku

Zbiórka organizowana przez NORD Napędy i Nowosolską Paczkę trwa do 22 grudnia 2022 roku, a dary zbierane są w siedzibie NORD w Nowej soli przy ulicy Inżynierskiej 4. Wszelkich informacji związanych z akcją udziela Marta Kowalczyk – marta.kowalczyk@nord.com, tel. 690 154 862.

Jakie rzeczy można przekazać dla POPZ?

  • karma sucha i mokra dla psów i kotów
  • żwirek oraz koce
  • sianko i karma dla gryzoni

 


Tagi
Czytaj więcej