Aktualność Wydarzenia

Dołącz do drużyny AB Foods na Winobraniu!

Od kilku już lat pracownicy fabryki Ab Foods biorą udział w Drużynowym Biegu Winobraniowym. W tym roku również zachęcają wszystkich amatorów biegania do wspólnej zabawy.

Ab Foods zbiera ekipę do udziału w VIII Drużynowym Biegu Winobraniowym o Puchar Lotto – imprezy, która na stałe wpisała się w imprezowy kalendarz Dni Zielonej Góry, rozpoczynając tygodniowe, winobraniowe szaleństwa. W tym roku odbędzie się ona 2 września o godzinie 16:00. Zawodnicy wystartują z ul. Wyspiańskiego, wykonają pętlę przez ul. Dziką, ul. Wazów oraz ul. Chrobrego i zakończą w punkcie startu. Trasa wyniesie 2,4 km.

W biegu mogą brać udział drużyny 3-osobowe. W zeszłym roku pod szyldem Ab Foods pobiegło dziewięciu zawodników, tworzących 3 drużyny. Czy w tym roku będzie więcej? To zależy od Was!

Regulamin biegu, trasę oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie w załącznikach. Zgłoszenia są przyjmowane do 23 sierpnia 2017 r.

>> Regulamin VIII Drużynowego Biegu Winobraniowego

>> Trasa biegu

>> Formularz zgłoszeniowy


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.