Aktualność Miasto Pracodawcy

Drewniane leżaki od AB Foods Polska już stoją nad Odrą

Na cyplu przy marinie powstała strefa relaksu. Drewniane leżaki ufundowała firma AB Foods Polska z okazji 10-lecia działalności.

Drewniane leżaki od AB Foods Polska

Firma Ab Foods Polska obchodzi w tym roku 10-lecie działalności w Nowej Soli. Z tej okazji firma zakupiła dla miasta dziesięć dwuosobowych drewnianych leżaków. Dzięki tej inicjatywie mieszkańcy mogą cieszyć się z chwil relaksu i odpoczynku z widokiem na Odrę. Podpisanie umowy na zakup leżaków nastąpiło 8 maja.


Przeczytaj również: Miasto przy współpracy z AB Foods Polska zrealizuje strefę relaksu


Drewniane leżaki nad Odrą w Nowej Soli od AB Foods

Prezydent Nowej Soli sprawdził leżaki

Na facebooku miasta oraz prezydenta Wadima Tyszkiewicza można już zobaczyć pierwsze zdjęcia, a także przeczytać opinie odnośnie powstałej strefy relaksu. O chwilę odpoczynku na leżaku pokusił się prezydent Nowej Soli. Od tygodnia można już korzystać z nowej atrakcji przy Odrze. Teren na którym umieszczono leżaki jest ogrodzony, zamykany na noc i monitorowany, dzięki czemu z pewnością będzie można w tym miejscu bezpiecznie wypoczywać.

Prezydent Nowej Soli na leżaku od AB Foods Polska

Zdjęcia: fb/nowasolpl


Przeczytaj również: Ogródek na 10-lecie firmy oraz czytanie chorym dzieciom
Przeczytaj również: Powstanie Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej GórzeTagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.