Miasto Pracodawcy Wydarzenia

Drzwi Otwarte w „Spożywczaku”

AB Foods nie było jedyną firmą, która brała udział z Drzwiach Otwartych „Spożywczaka”. Cała inicjatywa Nowej Pracy była zaangażowana w to wydarzenie.

Atrakcyjna szkoła

Zespół Szkół Ponadgimazjalnych nr 4 w Nowej Soli pochwalił się wszystkimi swoimi zaletami! 15 marca uczniowie pokazywali swoje nowoczesne pracownie i chwalili możliwość rozwoju pasji i zainteresowań, którą oferuje im szkoła. Oprócz oczywistej degustacji dań przygotowanych przez uczniów „Spożywczaka” goście mieli też okazję obejrzeć pokazy wojskowe z zakresu pierwszej pomocy oraz pracy z bronią. Część z nich mogła także spotkać się z doradcą zawodowym, który po krótkim wywiadzie mógł zaproponować najlepszą ścieżkę kariery. Technikum oferuje w swojej ofercie na rok szkolny 2019/2020 klasy o profilach technik hotelarstwa, technik logistyk, technik organizacji turystyki oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. W Szkole Branżowej I Stopnia można za to kształcić się na kucharza lub magazyniera – logistyka.


Przeczytaj również: AB Foods na Drzwiach Otwartych ZSP nr 4


Nowa Praca w „Spożywczaku”

Inicjatywa Nowa Praca postanowiła wspomóc swoimi możliwościami Drzwi Otwarte ZSP nr 4. Już tradycyjnie zdecydowaliśmy się ufundować lemoniadę (którą przygotowała we współpracy Spółdzielnia Uczniowska “SMAKOŁYKI” ZSP nr 4) dla odwiedzających szkołę, gimnazjalistów i uczniów klas ósmych, którzy stoją przed wyborem szkoły średniej. Przedsiębiorstwa z Nowej Pracy współpracują ze szkołą, zapewniając miejsca praktyk szkolnych oraz pomoc w przygotowaniach do zawodu, którego będą się uczyć w przyszłej szkole.


Przeczytaj również: Dzień Spotkania z Zawodem w ZSP nr 4 w Nowej Soli


 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.