Aktualność Pracodawcy

Dzień Dziecka w NORD Napędy

Czerwiec tradycyjnie rozpoczynamy świętowaniem Dnia Dziecka. W ramach obchodów tej okazji, NORD Napędy zaprosił najmłodszych do zwiedzania swojego zakładu. Zobacz, jak wyglądało świętowanie.

NORD oczami dziecka

Dzień Dziecka to świetna okazja na oddanie głosu najmłodszym — to w końcu w nich drzemie największa kreatywność i zdolność postrzegania świata z całkiem innej perspektywy. NORD Napędy postanowiło zwrócić się właśnie do najmłodszych z zadaniem specjalnym. Z okazji 1 czerwca dzieci pracowników firmy mogły wziąć udział w konkursie „NORD oczami dziecka”. Jak postrzegają NORD Napędy i co wiedzą o zakładzie, w którym pracują ich rodzice? Zobacz galerię prac konkursowych.


Przeczytaj również: 


Wyjątkowe odwiedziny w NORD Napędy

Uczestnicy konkursu „NORD oczami dziecka” mieli okazję przekonać się na własne oczy, czy ich wyobrażenia o miejscu pracy rodziców są zgodne z rzeczywistością. W piątek NORD Napędy gościło sporą delegację najmłodszego pokolenia 😊. Każde dziecko miało szansę obejrzeć miejsca pracy rodziców, zobaczyć imponujące maszyny i poznać produkty powstające w zakładzie. Na koniec wycieczki goście otrzymali od NORD Napędy drobne upominki i słodki poczęstunek. Czy dzień dziecka można zaliczyć do udanych? Zobacz galerię zdjęć!


Tagi
Czytaj więcej