Aktualność Pracodawcy Strefa

Dzień Kobiet w AB Foods

8 marca świętowaliśmy już jakiś czas temu, ale warto jest wracać do miłych chwil! Zobaczcie co panowie z AB Foods przygotowali dla swoich koleżanek z firmy na Dzień Kobiet.

Męskie atrakcje

Panowie z AB Foods przygotowali dla kobiet dzień pełen atrakcji wykazując się duża kreatywnością! Na panie czekał specjalny konkurs, podczas którego miały one okazję sprawdzić się w typowo męskich pracach. Panie wkręcały żarówki, składały syfon, skręcały śrubki z odpowiednimi podkładkami i nakrętkami, montowały gniazdko elektryczne… i to wszystko na czas! Panowie chcieli pokazać jak trudne zadania na co dzień wykonują, ale jak trafnie zauważyła jedna z pań: „Oni nic z tych rzeczy nigdy nie robią na czas, mają na to zawsze pół roku”!


Przeczytaj również: Impreza karnawałowa w AB Foods


Miłe niespodzianki

Dzień kobiet w firmie AB Foods minął w wesołej atmosferze i okazało się, że nie da się wkręcić żarówki szybciej niż w 11 sekund! Taki sam najlepszy wynik uzyskały aż trzy grupy Pań z AB Foods. Na wszystkie kobiety czekały czekolady i życzenia przekazane przez Dyrektora Zakładu wraz z całą męską częścią firmy na comiesięcznym spotkaniu.


Przeczytaj również: AB Foods rekrutuje


Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.