Pracodawcy Strefa

Dzień z życia w JOST: Monika, Karina i Agnieszka z działu personalnego

Mamy godzinę 8.00, laptopy odpalone, aplikacje się ładują, kawa i herbata – zrobione! Jesteśmy gotowe do pracy!

… za chwilę odpowiemy na wszystkie wiadomości: pierwszą, drugą, trzecią… Na pierwszy ogień: zaświadczenie dla Pana Tomasza, który stara się o kredyt hipoteczny. Co dalej? Ufff, wiele przed nami… ale wszystko po kolei!

Witamy nową twarz w zespole – wydajemy Panu Wojtkowi niezbędne dokumenty i wdrażamy w tajniki pracy. Agnieszka, pamiętaj, aby zadzwonić do lekarza medycyny pracy, bez tego nie wydamy skierowań na badania okresowe! Teraz jedna z nas powinna zająć się dokumentami dla Pana Mariusza, który niedługo zacznie pracę w nowym obszarze.

Słyszałyście, że Pan Piotr awansował? (gratulacje, Panie Piotrze!) Dla niego też trzeba przygotować odpowiednie dokumenty. Czy to już czas na nudę? Nic bardziej mylnego, bo Pan Krzysztof właśnie zgłosił się z tematem szafki na odzież… ale to dla nas nie problem!

Monika, zajmij się zgłoszeniami do ubezpieczenia w Płatniku. Karina: do systemu kadrowo – płacowego trzeba wprowadzić kilkadziesiąt wniosków urlopowych. Aha, i koniecznie wyjaśnij, dlaczego Pan Zdzisław nie pojawił się na szkoleniu – potrzebuje przecież uprawnień do obsługi suwnicy.

Puk-puk. W międzyczasie odwiedza nas nowy pracownik z agencji pracy tymczasowej. Okazało się, że nie wiedział kilku rzeczy – bez obaw, wszystko wyjaśnimy! Musimy jeszcze zrobić selekcję nadesłanych CV i umówić kilka rozmów… Zaraz, zaraz, ktoś znów nas odwiedził: Pan Grzegorz chce zmienić nr rachunku bankowego, a Pan Michał pyta o uprawnienia rodzicielskie. Nie ma problemu, zajmiemy się i tym 😉

Jeszcze kilka statystyk. I przedłużeń umów. I dokumentacja ubezpieczeniowa dla Pana Janusza. Pan Krzysztof przyniósł podanie sąsiada – poleca jako kandydata (przekażemy gdzie trzeba!). I następny temat. A potem kolejny…

Dzieje się, nudy nie znamy 😉

A oto nasze niezawodne trio:

 


Tagi
Czytaj więcej