Aktualność Pracodawcy

Dzień z życia w JOST: Od montera do operatora maszyn / spawacza

Mam na imię Kamil. Skończyłem technikum teleinformatyczne. JOST to mój drugi pracodawca. Pracuję dopiero od roku, a już nastąpiło sporo zmian.

Zacząłem pracę jako monter nóg podporowych. Szybko nauczyłem się pracy na wszystkich stanowiskach na linii i poznałem dobrze produkt. Poznałem fajnych ludzi. W lutym pojawiła się w firmie propozycja wzięcia udziału w kursie przygotowującym do egzaminu na uprawnienia spawalnicze metodą  MAG 135. Kurs i egzamin finansowany przez firmę. Ważne też, że zorganizowany w godzinach pracy. Uznałem, że to fajna i rozwojowa  propozycja. A ja lubię się uczyć nowych rzeczy. Jestem właściwie na początku mojej zawodowej drogi, więc chętnie próbuję nowych możliwości.

Kurs skończyłem, egzamin zdałem.  I rozpocząłem pracę  na nowym dziale – spawalni automatycznej. Pracuję na robotach spawalniczych KUKA, produkujemy osie do samochodów ciężarowych.

Moje dotychczasowe doświadczenie w JOST dowodzi, że to firma, dająca możliwości rozwoju tym, którzy tego chcą. Uważam, że bardzo dobrze wybrałem.

 


Chcesz dołączyć do nowoczesnej fabryki napędów JOST? Sprawdź >> Oferty pracy


Tagi
Czytaj więcej