Aktualność

Dzień z życia w JOST: Sławek, spawacz

Cześć, nazywam się Sławek i w JOST Polska pracuję jako spawacz. W dzisiejszych czasach dużo mówi się o modzie na zmianę pracy, szukaniu nowych wyzwań czy zmianie na "lepsze". Ja z kolei pracuję w JOST od 8 lat.

Do pozostania w Joście przekonuje mnie stabilność tej firmy. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony, zapewnione dobrze wyposażone stanowisko pracy. Respektowane są zasady BHP. Do tego czuję się po prostu specjalistą w swojej dziedzinie, znam bardzo dużą część załogi i lubię to, co robię. Nie wiem dokładnie, ile dyszli zespawałem w czasie zatrudnienia w JOST. Szacunkowo będzie to ok. kilkadziesiąt kilometrów spawu! To fajne uczucie wiedzieć, że dzięki mnie tyle pojazdów wyposażonych jest w ten element. I to znanych marek jak Schmitz, Krone, Wielton czy Kögel.

Jestem z tego dumny! Dodatkowo, dyszle używane w transporcie samochodowym to części istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa na drogach. To duża odpowiedzialność, dlatego regularnie odnawiamy nasze uprawnienia spawalnicze.

Podsumowując, JOST to dobra firma, wciąż rozwijająca się. Osiem lat to stosunkowo długi czas. Dla mnie – dobrze zainwestowany.

Pozdrawiam,
Sławek!


Chcesz, tak jak Sławek, pracować w zgranej ekipie w firmie oferującej stabilne zatrudnienie i nieustanne możliwości rozwoju? Sprawdź >> oferty pracy JOST


Tagi
Czytaj więcej