Aktualność Pracodawcy

Energia Serc dla Ani – Nowa Praca angażuje się w pomoc!

Lubimy angażować się w różnego typu aktywności, które związane są z niesieniem pomocy! Tym razem firmy zrzeszone w inicjatywie Nowa Praca biorą udział w akcji Fundacji Ekoenergetyki Energia Serc dla Ani.

Energia Serc dla Ani

Fundacja Ekoenergetyki jest organizatorem akcji charytatywnej Energia Serc dla Ani, która ma pomóc małej Ani Orłowskiej chorującej na SMA1. Dziewczynka urodziła się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Ta choroba każdego dnia odbiera jej siły i szansę na przeżycie. Im wcześniej Ania przejdzie terapię genową, tym ma większe szanse na normalny rozwój. Potrzeba aż 9,5 mln zł! Właśnie dlatego wszystkie firmy zrzeszone w inicjatywie Nowa Praca zdecydowały się wesprzeć akcję Energia Serc.


Przeczytaj również: JOST pomaga w walce o Rowerową Stolicę Polski


Pokazujemy swoje serca

To nie pierwsza tego typu akcja akcja charytatywna, do której przystępujemy. Wcześniej firmy Mazel, NORD Napędy i JOST Polska wzięły udział w #GaszynChallenge, w którym pomagały między innymi małej Mii, która tak jak Ania, choruje na SMA typu 1. Chociaż tym razem nie będziemy wspólnie robić pompek, zdecydowaliśmy się przekazać na zbiórkę Ani środki finansowe i zachęcić do tego naszych pracowników. Na naszych korytarzach pojawiły się już plakaty promujące akcję i przedstawiające cel zbiórki.

Do akcji już włączyli się między innymi pracownicy firmy JOST, którzy nie tylko zrobili sobie piękne zdjęcie z sercami, ale także podnieśli sobie poprzeczkę w rowerowym wyzwaniu.


Więcej o akcji Energia Serc dla Ani przeczytasz na https://fundacjaekoenergetyki.pl/energia-serc-dla-ani/

 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.