Aktualność Miasto

Ferie zimowe 2022 w Nowej Soli

Nowa Sól przygotowała ciekawe zajęcia i atrakcje dla wszystkich, którzy tegoroczne ferie zimowe zamierzają spędzić w mieście. Nie macie żadnych planów? Podpowiadamy, na co warto się zapisać!

Ferie zimowe w Nowej Soli. Atrakcje dla dzieci i młodzieży

Kto powiedział, że ferie zimowe spędzone w mieście muszą być nudne? Ruszają zapisy na twórcze warsztaty i zajęcia dla najmłodszych mieszkańców Nowej Soli. Od 17 do 28 stycznia wszystkie osoby, które nie lubią siedzieć w domu i się nudzić, będą mogły wziąć udział w zajęciach sportowych i rekreacyjnych, kulturalnych oraz artystycznych. Wśród organizatorów atrakcji znaleźli się między innymi: Muzeum Miejskie, Nowosolski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Soli, a także miejscowe szkoły podstawowe. Co dokładnie jest w planie? Na dzieci i młodzież czekają choćby zajęcia z robotyki, kreatywne gry, warsztaty i animacje, a także „Nadodrzańskie ślady i tropy w Muzeum”. Trochę ruchu zapewni m.in. zespół taneczny GAMIX.

Uwaga! Wszystkie zajęcia są bezpłatne przy zachowaniu reżimu sanitarnego i ograniczeniu miejsc w grupach. Szczegółowe informacje oraz harmonogram zajęć do pobrania dostępne są na stronie nowasol.pl. Jak informuje NDK, zapisy na zajęcia odbywają się za pomocą formularzy elektronicznych.


Przeczytaj również: Kolejne miejsca do rekreacji w Nowej Soli


 

Harmonogram ferii zimowych 2022 w Nowej Soli

Źródło: nowasol.pl


Tagi
Czytaj więcej