Aktualność Pracodawcy

Festiwal Twórczości Dziecięcej – zobacz prace!

Konkurs „Moja ulubiona zabawa w domu. Tobie też się spodoba!” rozstrzygnięty! Zobaczcie nadesłane prace od JOSTowych dzieci!

W co bawią się dzieci w domu?

Firma JOST Polska pod koniec maja ogłosiła konkurs dla dzieci swoich pracowników. Tematem przewodnim była ulubiona zabawa w domu, którą można polecić innym dzieciom. Nie ograniczaliśmy formy prezentacji ulubionej zabawy – liczyliśmy na pomysłowość uczestników konkursu. Nadesłane prace przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! W Festiwalu Twórczości Dziecięcej udział wzięło 25 dzieci, które nie ograniczyły się do prac plastycznych, wręcz przeciwnie! Otrzymaliśmy filmy z nagranymi zabawami – była gra na instrumencie, szalony taniec i powrót do gier z naszego dzieciństwa. Zapraszamy do obejrzenia galerii z pracami przysłanymi na konkurs, naprawdę warto!

A wszystkim dzieciom, w dniu ich wyjątkowego święta życzymy samych słodkości, radości i beztroskiej zabawy! Mamy nadzieję, że każdy dzień będzie przynosił nowe ciekawe przygody!


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.