Aktualność Pracodawcy

Festiwal Twórczości Dziecięcej „Moja ulubiona zabawa w domu. Tobie też się spodoba!”

JOST po raz kolejny zachęca dzieci do wspólnej zabawy i organizuje konkurs! Poznaj zasady, prześlij pracę swojego dziecka i stwórzmy razem piękną galerię!

Kochamy prace dzieci!

W JOST Polska od lat organizujemy konkursy plastyczne dla dzieci pracowników i w tym roku też kontynuujemy tę piękną tradycję! To przecież jedna z największych radości – zachwyt nad dziecięcą wyobraźnią i różnorodnością!

Chcemy normalności czyli westchnień, ochów i achów nad dziecięcą kreatywnością, śmiechu i zabawy, gdy wytężamy umysły i próbujemy sił w interpretacji dzieł. Tęsknimy też za kolejnymi cieszącymi oko wystawami i galeriami – jak chociażby te tutaj:

>> Wiosna przyszła i zawitała na dobre w JOST!

>> JOST ogłasza konkurs z wirtualną galerią na facebooku Nowej Pracy

📢 Konkurs JOSTa – część IV :)👉 Nagroda za III etap konkursu leci do Pani Agnieszki! Dziękujemy za aktywność i…

Opublikowany przez Nowa Praca Czwartek, 18 października 2018

Opublikowany przez Katarzynę Grygiel Czwartek, 4 października 2018

Dlaczego piszemy o festiwalu tutaj?

Podczas przygotowywania konkursu w aktualnych zmienionych okolicznościach, przypomniał nam się ostatni konkurs i konwersacja z Piotrem:

  • Piotr (pracownik JOST): Przyniosłem pracę mojej córki na konkurs.
  • Dominika (pracownik HR w JOST): Super, dziękujemy! Piękna, pomagał Pan córce?
  • Piotr (pracownik JOST): Hmmm, prawdę mówiąc, to żona przeczytała w JOSTletterze*, że jest konkurs. I powiedziała córce…

Kurtyna.

*JOSTletter – wydawany od trzech lat firmowy miesięcznik, od 2 miesięcy wersja elektroniczna (intranet) zastąpiła papierową.

Teraz, gdy zrezygnowaliśmy z papierowego wydania firmowego pisma – mamy pomysł! Poprzez portal Nowa Praca chcemy przypomnieć pracownikom, ale też dotrzeć do żon i partnerek (tu szeroki uśmiech do Was, Drogie Mamy 😊) z informacją o naszym Festiwalu Twórczości Dziecięcej.

W skrócie:

Festiwal skierowany jest do dzieci pracowników JOST Polska. Zadanie polega na przygotowaniu pracy prezentującej ulubioną domową zabawę dziecka, którą chce podzielić się z innymi dziećmi. Forma jest absolutnie dowolna: to może być wiersz, opowiadanie, rebus, zagadka, praca plastyczna, kolaż, zaśpiewana piosenka, nagrany taniec albo gra na instrumencie.

Na prace czekamy do 25 maja. Prace swoich dzieci dostarczają rodzice zatrudnieni w JOST – do działu personalnego lub przesyłają na adres: dominika.paplińska@jost-world.com
Planujemy przygotowanie galerii prac na portalu Nowa Praca. Dla autorów prac przygotowaliśmy nagrody! Gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy!

Plakat - Festiwal Tworczości Dziecięcej


Tagi
Czytaj więcej