Aktualność

Firmy z Nowej Pracy zapraszają na Targi Pracy Uniwersytetu Zielonogórskiego

Już za tydzień, 22. marca, na Uniwersytecie Zielonogórskim odbędą się Targi Pracy. Aż trzy firmy z nowosolskiej inicjatywy Nowa Praca wezmą udział w tym wydarzeniu.

Targi Pracy to świetna okazja, by spotkać się z przedstawicielami firm, sprawdzić czym się zajmują, poznać ich strukturę organizacyjną czy zadać wszystkie pytania, które tylko przychodzą Ci do głowy. Sprawdź co mogą Tobie zaoferować firmy z Nowej Soli.

W tym roku JOST, Mazel i NORD będą się wystawiać na Targach Pracy, które odbędę się w budynku przy ul. Prof. Szafrana 4 w Zielonej Górze, w godzinach od 10:00 do 13:30. Przy firmowych stoiskach będzie możliwość spotkania i rozmowy z doświadczonymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Masz jeszcze sporo czasu do ukończenia studiów?
Warto zapoznać się z przygotowaną przez firmy ofertą praktyk, staży, a w niektórych przypadkach także pracy wakacyjnej.

Kończysz studia? Powoli rozmyślasz nad atrakcyjnymi możliwościami pracy w regionie? A może stresuje Cię wizja sztywnej rozmowy kwalifikacyjnej? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś TAK to Targi będą dla Ciebie. To idealna okazja, by zapoznać się z możliwościami, które firmy oferują i to na zdecydowanie mniej formalnym gruncie.

Koniecznie odwiedź tegoroczne targi pracy. Do zobaczenia 22. marca na UZ!


Tagi
Czytaj więcej