Aktualność Miasto Strefa

Food Truck Fest coraz bliżej

Lubisz dobrze zjeść? To tak jak my! Razem z zielonogórską agencją marketingową Reprezentuj.com organizujemy po raz kolejny Food Truck Fest.

Majówka pod znakiem jedzenia

Food Trucki to przede wszystkim ciekawe jedzenie, którego nie dostaniecie na co dzień w Nowej Soli. W tym roku będziecie mieli szansę spróbować nietypowych burgerów, frytek, kuchni azjatyckiej, tajskiej czy meksykańskiej. Oprócz potraw wytrawnych będą też słodkości – gofry, hiszpańskie churrosy, lody czy lemoniada. Szykuje się niezła uczta! Całą listę food trucków znajdziecie na stronie wydarzenia.


Przeczytaj również: Kolejne Food Trucki z Nową Pracą


Nowa Praca

A co będziemy robić tam my? Po raz kolejny będziemy mieli swoje stanowisko z pufami i leżakami. Znajdziecie tutaj przedstawicieli firm zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca, którzy przedstawią Wam aktualne oferty pracy i opowiedzą o codzienności w ich branży. Jeśli interesuje Was stanowisko w JOST, NORD, Mazelu, Alumetalu czy AB Foods, to macie okazję przynieść swoje CV i być może dostać pracę!


Przeczytaj również: Czerwiec smacznie rozpoczęty. Food Truck Fest i Nowa Praca w Zielonej Górze [ZDJĘCIA]


Food Truck Fest odbywać się będzie 1-3 maja codziennie od 12.00 do 21.00 w Parku Krasnala.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.