Aktualność

Food Truck Fest już w ten weekend!

Dziś w salonie Ford Germaz w Zielonej Górze obyła się konferencja prasowa zapowiadająca weekendową imprezę Food Truck Fest, której współorganizatorem jest Nowa Praca.

Konferencja prasowa

Dzisiaj w salonie Ford Germaz Zielona Góra obyła się konferencja prasowa 9. odsłony zielonogórskiej imprezy Food Truck Fest! Organizatorzy mówili o tym, jakich smaków będziecie mogli spróbować, o akcji charytatywnej towarzyszącej wydarzeniu i innych atrakcjach, które będą na Was czekać! Po raz kolejny na placu przy Centrum Biznesu będzie czekać na Was cały kulinarny świat – nie zabraknie klasycznych burgerów, frytek i innych bardziej egzotycznych frykasów. Do Zielonej Góry zjadą się między innymi food trucki z azjatycki, greckim, meksykańskim i amerykańskim jedzeniem. Będą też propozycje dla łasuchów – lody, gofry i pyszna lemoniada. Standardowo też będziecie mieli okazję odpocząć w naszej strefie relaksu i porozmawiać o Nowej Pracy. Podczas wydarzenia przygotowaliśmy także warsztaty kulinarne dla dzieci. Będzie się działo!


Przeczytaj również: Food Trucki i akcja charytatywna


Nie tylko jedzenie

Nie samym jedzeniem człowiek żyje! Postanowiliśmy wykorzystać Food Truck Fest vol. 9 do szczytnego celu! Na naszym stoisku będziemy zbierać pieniądze na na spłatę kosztu remontu Ośrodka Oparcia Społecznego dla Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych “Pomóż, nie będę sam” w Nowej Soli. W remontowanym ośrodku niepełnosprawni mają poczuć się jak w domu, w którym będą mieli szansę się usamodzielnić. W budynku będzie też działał tzw. pokój wytchnienia, w którym tymczasowo będzie mogła przebywać osoba niepełnosprawna, której rodzic czy opiekun przebywać będzie np. w szpitalu. Oprócz tego, w Ośrodku funkcjonować będzie Klub Integracyjny Spójnik, gdzie zarówno osoby chore, z różnymi dysfunkcjami, jak i zdrowe będą mogły brać udział we wspólnych akcjach. Liczymy na Wasze wsparcie i zapraszamy w weekend na plac przy Centrum Biznesu w Zielonej Górze.

 

 


Tagi
Czytaj więcej