Aktualność Miasto Wydarzenia

Food Truck Fest z lemoniadą

Podczas foodtruckowej majówki w Nowej Soli można było raczyć się lemoniadą przygotowaną przez uczniów ZSP nr 4 z Nowej Soli. Napoju nie zabraknie również na najbliższym Food Truck Fest w Zielonej Górze.

Majówka z lemoniadą

Podczas długiego majowego weekendu w Nowej Soli po raz pierwszy odbył się festiwal ulicznego jedzenia spod znaku Food Truck Fest. W wydarzeniu wzięli udział również uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, zrzeszeni w Spółdzielni Uczniowskiej „Smakołyk”. Przygotowali oni specjalne stoisko i we współpracy z przedsiębiorcami rozlewali lemoniadę. Chętnych na ten pyszny napój było wielu.

Food Truck Fest z lemoniadą Nowa Sól


Przeczytaj również: Było jedzenie, były tłumy. Smaczna majówka w Nowej Soli


Wspieramy młodzież

Przedsiębiorstwa uczestniczące w inicjatywie Nowa Praca wspierają młodzież na każdym kroku, starając się zmobilizować ich do działania. Okazji do współpracy jest wiele. Chcemy wzbudzać w młodych ludziach ducha przedsiębiorczości, dając im możliwość realizacji swoich pomysłów. Przykładem jest przygotowanie lemoniady i pierwszy kontakt z tak licznym klientem podczas festiwalu jedzenia.

Uczniowie podczas Food Truck Fest w Nowej Soli spisali się na medal. Możliwości skosztowania pysznej lemoniady, przygotowanej przez młodzież, nie zabraknie również w pierwszy weekend czerwca, kiedy w centrum Zielonej Góry trwać będzie kolejna edycja foodtrucków.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu i odwiedzenia stoiska uczniów z ZSP nr 4 z Nowej Soli.

Dołącz do wydarzenia Food Truck Fest na facebooku

Data: 2-3 czerwca [sobota, niedziela]
Miejsce: Plac Bohaterów, Zielona Góra
Godziny: 12:00 – 21:00 [sobota, niedziela]
Wstęp bezpłatny


Przeczytaj również: Pierwszy weekend czerwca pod znakiem Food Truck FestTagi
Czytaj więcej