Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

Food Trucki i akcja charytatywna

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona Food Truck Fest w Zielonej Górze. Przy okazji wydarzenia Nowa Praca będzie prowadzić zbiórkę charytatywną.

Zakończenie wakacji

Food Truck Fest powoli wpisuje się jako stały punkt w kalendarz imprez wakacyjnych. Zlot ciężarówek z jedzeniem z całego świata odbędzie się po raz kolejny w Zielonej Górze na placu Bohaterów Westerplatte i zamknie sezon wakacyjny. To ostatnia szansa, żeby łapać promienie słoneczne, cieszyć się beztroską atmosferą i skosztować różnych specjałów z często egzoterycznych menu. Jak zwykle będzie coś dla mięsożerców, wegetarian, łasuchów i fanów fit propozycji. Będziecie mieli okazję spróbować między innymi kuchni azjatyckiej, meksykańskiej, greckiej czy amerykańskiej – cały świat w Zielonej Górze!

Listę food trucków możecie znaleźć na stronie wydarzenia.


Przeczytaj również: Majówkowe obżarstwo. Food Truck Fest i Nowa Praca w Parku Krasnala [ZDJĘCIA]


Nowa Praca pomaga

Tradycją jest, że Nowa Praca towarzyszy Food Truck Fest i wspiera wydarzenie dedykowane głodomorom. Przy okazji każdej edycji nasi przedstawiciele czekali na Was i Wasze CV – można było przyjść, porozmawiać z nami o możliwościach zatrudnienia i zostawić swój życiorys. Tym razem stawiamy na coś więcej – będzie lemoniada, będzie strefa wypoczynku i będzie akcja charytatywna! Postanowiliśmy zrobić trochę więcej niż do tej pory – wykorzystamy Food Truck Fest do pomocy! Pieniądze, które zbierzemy ze sprzedaż naszej lemoniady trafią na spłatę kosztu remontu Ośrodka Oparcia Społecznego dla Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Pomóż, nie będę sam” w Nowej Soli. W remontowanym ośrodku niepełnosprawni mają poczuć się jak w domu, w którym będą mieli szansę się usamodzielnić.

Więcej o Ośrodku Oparcia Społecznego można przeczytać w artykule Tygodnika Krąg.

 


Tagi
Czytaj więcej