Pracodawcy Wydarzenia

Food trucki na zakończenie wakacji

W ostatnią majówkę do Nowej Soli po raz drugi już zjechały food trucki z całej Polski częstując mieszkańców przeróżnymi daniami z całego świata. Na zakończenie sezonu mamy dla Was powtórkę!

Majówkowe obżarstwo w Nowej Soli

Wciąż mamy w pamięci majówkową odsłonę siódmej edycji Food Truck Fest, która odbyła się w nowosolskim Parku Krasnala. Do miasta zjechały z całej Polski food trucki serwujące niecodzienne przysmaki. Pogoda dopisywała, dlatego przez trzy dni mogliśmy w pełni rozkoszować się ciekawymi smakami.


Przeczytaj również: Majówkowe obżarstwo. Food Truck Fest i Nowa Praca w Parku Krasnala [ZDJĘCIA]


Kończymy sezon w Zielonej Górze

Dobra wiadomość dla głodomorów czekających na kolejną edycję – Food Truck Fest wraca! Tym razem spotkamy się w Zielonej Górze na placu Bohaterów Westerplatte. Po raz kolejny na placu przy fontannie będzie czekać na Was caaaaaały kulinarny świat. Nie zabraknie burgerów, frytek i innych bardziej egzotycznych frykasów. Wszystko specjalnie dla Waszych złaknionych brzuchów. Pożegnajcie z nami lato “na głodomora” i wpadnijcie na dziewiątą edycję Food Truck Fest!


Przeczytaj również: Czerwiec smacznie rozpoczęty. Food Truck Fest i Nowa Praca w Zielonej Górze [ZDJĘCIA]


Zjedz i złóż CV

To żadna niespodzianka, że po raz kolejny zdecydowaliśmy się zostać partnerem Food Truck Fest. Tym razem opuszczamy Nową Sól i wyruszamy na podbój sąsiedniej Zielonej Góry! Oprócz naszej strefy HR, gdzie każdy może przyjść, porozmawiać z przedstawicielami firm i zostawić swoje CV, tradycyjnie będziemy serwować naszą przepyszną lemoniadę przygotowaną przez naszych ulubionych uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Nowej Soli, zrzeszonych w Spółdzielni Uczniowskiej „Smakołyk”.

Wszystkich, którzy nie załapali się na majówkowy Food Truck Fest zapraszamy 31 sierpnia i 1 września do Zielonej Góry. Do zobaczenia na placu Bohaterów Westerplatte! 

 


Tagi
Czytaj więcej