Aktualność Miasto

Galeria na Placu Wyzwolenia w Nowej Soli

Nowa Sól promuje dorobek lokalnych artystów! Ruszyła kolejna odsłona Galerii Trzynastu Obrazów. Czyje prace możemy podziwiać tym razem?

Galeria Trzynastu Obrazów w Nowej Soli

Galeria Trzynastu Obrazów to niezwykle udane przedsięwzięcie, w ramach którego do tej pory mogliśmy zapoznać się między innymi z artystycznym dorobkiem fotografa Adama Szewczykowskiego oraz malarki Janiny Góral. Na czyjej twórczości skoncentrowano się tym razem? Michał Benysek, autor kilkunastu udostępnionych mieszkańcom Nowej Soli obrazów sam o sobie mówi:

Rysuję i maluję od 4-ego roku życia, a moje rysunku były od początku – podejrzanie – zbyt realistyczne jak na taki wiek. Od początku też datuje się mój romans z podświadomością i snami, a medialne błąkanie się w astralnych przestworzach było moim chlebem powszednim…

Kolorowe plansze zdobić będą Plac Wyzwolenia w Nowej Soli do końca wakacji.


Przeczytaj również: Trwają przygotowania do 13. Solanina!


Zobacz fotorelację udostępnioną przez Oficjalny Profil Miasta Nowa Sól oraz Prezydenta Miasta Nowa Sól:


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.