Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

Gramy dla Karola! NORD zaprasza na Charytatywny Turniej Siatkówki

Trwa akcja wsparcia dla pracownika NORD Napędy, który w kwietniu uległ poważnemu wypadkowi. Firma organizuje Charytatywny Turniej Siatkówki i zaprasza drużyny do zapisów.

Zgłoś swoją drużynę

Akcja kierowana jest do firm oraz instytucji, które chcą zgłosić swoją drużynę. Jeśli należysz do firmowego, sportowego teamu albo chcesz zorganizować koleżankom i kolegom sportowe wyzwanie, zgłoś się do swojego pracodawcy i powiedz mu o tej inicjatywie. Kwota wpisowego drużyny wynosi 500 zł i zostanie w całości przekazana na leczenie Karola.

Drużyny można zgłaszać do 7 czerwca. Wyślij wiadomość prywatną na profilu facebookowym Nasza Praca z nazwą firmy, a my przekażemy ją koordynatorom akcji z firmy NORD Napędy.

Kibicuj i pomagaj

Nie masz drużyny? Nadal możesz pomóc. Zabierz bliskich i przyjdźcie 10 czerwca 2023 r. o godzinie 9:00 do hali sportowo-widowiskowej przy ul. Towarowej w Nowej Soli. Będziecie mogli zagrzewać do walki zawodników, a także przekazać własny datek wolontariuszom z oficjalnymi puszkami zbiórki. W walce o życie ważna jest każda złotówka.

Jeśli nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu, ale chcesz wesprzeć Karola w powrocie do zdrowia, możesz wpłacić pieniądze:

Fundacja Votum, ul. Wyścigowa 56 i, 53-012 Wrocław
32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
tytuł: Karol Nowak

Karol potrzebuje kosztownej rehabilitacji

Karol to 24-letni koordynator w firmie NORD Napędy, tatuś 6-miesięcznego synka Nikosia oraz kochający partner. 11 kwietnia podczas ogromnej ulewy doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Karola w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. Doznał urazu aksonalnego mózgu, wielu złamań, urazu wątroby i jelita grubego. Przeszedł kilka operacji. Szansą dla Karola i jego bliskich jest rehabilitacja, której koszty przerastają możliwości jego rodziny.

Możemy wspólnie pomóc i sprawić, że rodzina znów będzie razem. Pamiętaj, liczy się każdy gest. 

 

Raz, dwa, trzy, to mogłeś być i Ty


Tagi
Czytaj więcej