Aktualność Miasto Wydarzenia

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2019: etap Nowa Sól [ZDJĘCIA]

Wczorajsza niedziela w Nowej Soli upłynęła pod znakiem rowerowych wyzwań. Prawie 500 zawodników wzięło udział w czterech kategoriach - Mega, Giga, Mini i Młodzik.

Kolarska Nowa Sól

Okolice Nowej Soli to niezwykle malownicze tereny, które idealnie nadają się do uprawiania sporu, w szczególności kolarstwa. Wie o tym pięciuset uczestników, którzy wzięli udział w VIII etapie Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2019, który miał miejsce 15 września. Najwięcej osób zgłosiło się do udziału w trasach Mega i Giga, które zdecydowanie były stworzone z myślą o osobach, które nie boją się trudnych wyzwań. Na najbardziej zdeterminowanych kolarzy czekały trasy 45- i 60-kilometrowe. Organizator wyścigu zapewniał rowerzystom atrakcyjne nagrody, pamiątkowe gadżety oraz ciepły posiłek na mecie. Po wysiłku można było spokojnie usiąść w strefie relaksu Nowej Pracy, zasłużenie odpocząć po wysiłku i zjeść coś dobrego!


Przeczytaj również: MTB Kaczmarek Electric – wręczenie nagród w Strefie [ZDJĘCIA]


Nowa Praca się ściga!

Podobnie jak w poprzednich edycjach, w zawodach wzięli także udział pracownicy firm zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca. Na starcie pojawili się zawodnicy reprezentujący Alumetal, MAZEL i JOST Polska. Najliczniejszą grupą byli pracownicy JOST, w wyścigu wzięło udział aż 10 pracowników! 7 z nich rywalizowało na dystansie MINI, a aż 3 spróbowało swoich sił w kategorii MEGA/GIGA. Całą trójka zawodników firmy MAZEL próbowała swych sił na trasie MINI, która liczyła 20 km. W tym roku nie udało się zdobyć podium, ale liczyła się przede wszystkim dobra zabawa!


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez firmy uczestniczące w inicjatywie Nowa Praca, jako administratorów danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.