Aktualność Miasto Wydarzenia

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2019: etap Nowa Sól [ZDJĘCIA]

Wczorajsza niedziela w Nowej Soli upłynęła pod znakiem rowerowych wyzwań. Prawie 500 zawodników wzięło udział w czterech kategoriach - Mega, Giga, Mini i Młodzik.

Kolarska Nowa Sól

Okolice Nowej Soli to niezwykle malownicze tereny, które idealnie nadają się do uprawiania sporu, w szczególności kolarstwa. Wie o tym pięciuset uczestników, którzy wzięli udział w VIII etapie Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2019, który miał miejsce 15 września. Najwięcej osób zgłosiło się do udziału w trasach Mega i Giga, które zdecydowanie były stworzone z myślą o osobach, które nie boją się trudnych wyzwań. Na najbardziej zdeterminowanych kolarzy czekały trasy 45- i 60-kilometrowe. Organizator wyścigu zapewniał rowerzystom atrakcyjne nagrody, pamiątkowe gadżety oraz ciepły posiłek na mecie. Po wysiłku można było spokojnie usiąść w strefie relaksu Nowej Pracy, zasłużenie odpocząć po wysiłku i zjeść coś dobrego!


Przeczytaj również: MTB Kaczmarek Electric – wręczenie nagród w Strefie [ZDJĘCIA]


Nowa Praca się ściga!

Podobnie jak w poprzednich edycjach, w zawodach wzięli także udział pracownicy firm zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca. Na starcie pojawili się zawodnicy reprezentujący Alumetal, MAZEL i JOST Polska. Najliczniejszą grupą byli pracownicy JOST, w wyścigu wzięło udział aż 10 pracowników! 7 z nich rywalizowało na dystansie MINI, a aż 3 spróbowało swoich sił w kategorii MEGA/GIGA. Całą trójka zawodników firmy MAZEL próbowała swych sił na trasie MINI, która liczyła 20 km. W tym roku nie udało się zdobyć podium, ale liczyła się przede wszystkim dobra zabawa!


Tagi
Czytaj więcej