Miasto Wydarzenia

Holi Festiwal w Nowej Soli

12 maja Nowa Sól na moment pokryje się kolorowym pyłem. Wszystko za sprawą Holi Festival, który odbywać się będzie w prawie 200 różnych miejscach.

Święto Kolorów

Holi Festival to wydarzenie, które przywędrowało do Europy z Indii i jest jednym z bardziej pozytywnych świąt. Festiwal polega na wyrzucaniu w górę różnokolorowych proszków o każdej pełnej godzinie. Pył osiada na ciele i ubraniach uczestników tworząc bardzo kolorowy obrazek. Proszki używane przy zabawie są całkowicie nieszkodliwe dla człowieka, ponieważ są mieszanką barwników spożywczych, talku i mąki. Z łatwością zmywają się z ciała i ubrań, co jest zdecydowanym plusem zabawy.


Przeczytaj również: Powrót Food Truck Fest


Kolorowa Nowa Sól

Holi Festival cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród młodych osób. To ciekawa rozrywka i unikalna okazja do zrobienia pięknych zdjęć. To kolorowe szaleństwo wprowadza do naszego życia odrobinę potrzebnej radości. Dlatego właśnie wiele osób cieszy się, że Holi Festival odbędzie się także w Nowej Soli. Kiedy? Już 12 maja od 15.00! Gdzie? Park Krasnala. Oprócz wyrzutów kolorowych proszków na imprezie pojawi się DJ z wakacyjną playlistą i wata cukrowa. Wstęp bezpłatny.


Przeczytaj również: Święto Solan 2019. Kogo usłyszymy?


 


Tagi
Czytaj więcej