Aktualność Miasto

II Nowosolskie Forum Organizacji Pozarządowych

30 listopada rusza II Nowosolskie Forum Organizacji Pozarządowych, które potrwa do 4 grudnia. Jak kształtuje się plan wydarzenia?

Nowosolskie Forum Organizacji Pozarządowych

Po zeszłorocznym sukcesie akcji, Fundacja na rzecz Collegium Polonicum wraz z niastem Nowa Sól, zdecydowały się na kolejną edycję Nowosolskiego Forum Organizacji Pozarządowych. W tym roku zadanie utrudnione zostało przez pandemię koronawirusa. Sytuacja epidemiologiczna nie była jednak przeszkodą, a organizatorzy przenieśli swoje działania do sieci. Wszystkie wydarzenia odbędą się na profilu facebookowym Na społecznej fali.

Nowosolskie Forum Organizacji Pozarządowych to spotkanie przedstawicieli lokalnych stowarzyszeń, fundacji, społeczników i wolontariuszy. Wydarzenie ma na celu nawiązanie dialogu w obszarach wyzwań stojących przed organizacjami i działaczami lokalnymi.


Przeczytaj również: Nowe oferty pracy Nowa Sól


Program wydarzenia


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.