Aktualność Pracodawcy Strefa Wydarzenia

II Turniej w Kręgle pracowników Nowej Pracy 2019

Firmy zrzeszone w inicjatywie Nowa Praca łączy naprawdę wiele, w tym zamiłowanie do dobrej zabawy! Świetnie było to widać podczas II Turnieju w Kręgle pracowników Nowej Pracy.

II Turniej w Kręgle

Czasem trzeba się rozerwać! Doskonale wiedzą o tym pracownicy firm z inicjatywy Nowa Praca, którzy spotkali się w ostatni piątek w kręgielni Bowling Club w Zielonej Górze. To już druga tego typy inicjatywa – w zeszłym roku zapoczątkowała ją firma Mazel. Tak jak w poprzednim roku, nie zabrakło sportowych emocji i wrażeń! W zabawie wzięły udział cztery firmy – Mazel, Alumetal, NORD i zeszłoroczny zwycięzca, JOST Polska.


Przeczytaj również: Nowa Praca integrowała się na kręglach


Sportowa rywalizacja

Pracownicy bawili się świetnie, co z resztą widać na naszych zdjęciach! Turniej w kręgle to przede wszystkim sportowa rywalizacja – zawodnicy dzielnie przygotowywali się do zawodów, żeby zająć jak najlepsze miejsca. Do pięcioosobowych drużyn wybierano najlepszych z najlepszych – w niektórych firmach miały miejsce nawet wewnątrzzakładowe turnieje! Jak zakończył się turniej?

Wyniki:

1. miejsce – JOST
2. miejsce – Mazel
3. miejsce – Nord Napędy
4. miejsce – Alumetal

Co ciekawe, dokładnie tak samo przedstawiała się tabela po pierwszej edycji turnieju. Zawodnicy JOST okazują się niepokonani i chyba niechętnie oddadzą swoje mistrzowskie tytuły! 🙂 Muszą ciężko trenować – Mazel był słabszy tylko o kilka rzutów! Zawodników NORD Napędy i Alumetal podziwiamy za hart ducha i ambicje! Gratulujemy wszystkim, trzymamy kciuki za przyszłoroczny turniej i dziękujemy za wspólną zabawę!

Autor zdjęć: Violetta Cichomska – Capińska

Tagi
Czytaj więcej