Aktualność Strefa Wydarzenia

Impreza karnawałowa w AB Foods

Jak dobrze uczcić karnawał? Wiedzą o tym pracownicy AB Foods, którzy pod koniec lutego bawili się na imprezie noworocznej zorganizowanej w restauracji ForRest.

Kolorowe stroje

W AB Foods uwielbiają wspólną zabawę! 22 lutego 2019 odbyła się firmowa impreza karnawałowa. Było kolorowo nie tylko za sprawą barwnych strojów, ale też błyszczących dodatków karnawałowych. Dosłownie mieniło się w oczach!


Przeczytaj również: Karnawał dla najmłodszych


Obstawa policji

Porządku pilnowały służby mundurowe, przyjechał nawet szejk 😊 Spokojna głowa, mowa oczywiście o naszych strojach karnawałowych! Zabawa była przednia. Wszyscy szaleli na parkiecie, gdzie imprezę rozkręcał król Julian. Dużo frajdy sprawiło robienie pamiątkowych zdjęć z fotobudki, a rozkosz dla podniebienia zapewnił bogaty bufet i fontanna czekoladowa.


Przeczytaj również: “Biegać każdy może” dla każdego! 


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.