Aktualność Miasto

Nowa Sól otwiera się na turystów!

Nowosolski statek

Miasto portowe bez własnego statku? To już przeszłość! Nowa Sól planuje zakup statku Laguna, który od kilku lat pływa turystycznie po Odrze. Drugi statek, Zefir, zostanie wystawiony na sprzedaż. To jednak nie koniec zmian – w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zaszły właśnie zmiany personalne. Zastępcą dyrektora MOSiR został szef stowarzyszenia Odra dla Turystów. Rejsy na odkupionym statku będzie zaś promować Centrum informacji Turystycznej.


Przeczytaj również: Dni wolne w 2021 roku – ile wolnego nas czeka?


Centrum Informacji Turystycznej

Wśród najnowszych decyzji z Nowej Soli jest ta o powstaniu w mieście Centrum Informacji Turystycznej. Prezydent miasta, Jacek Milewski, wskazał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jako operatora statku i planowanego Centrum Informacji Turystycznej. Nowy punkt w mieście będzie miał swoją sieedzibę w porcie nad Odrą, w budynku przy ulicy Korzeniowskiego.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.